Maxíkův blog

Z lednových novinek LEGO® si vybere každý! V lednu se každoročně odehrává napínavé představení LEGO® novinek, ze kterých se tají dech všem LEGO® milovníkům. Nezáleží na tom, kolik jim je, jakého jsou pohlaví a jakou hovoří řečí. Stavebnice LEGO® jsou pro všechny.

Systém MultiGO získal ocenění GRAND PRIX odborné poroty veletrhu FOR TOYS Společnost Efko-karton uvádí na trh výrobky, které děti aktivně zapojují do hry s cílem zdokonalovat jejich dovednosti. Na potřebnost takových hraček apelují dětští psychologové a odborníci stále častěji.

Kreslení nikdy nebylo  zábavnější! Je tu SmART Sketcher PRO Projektor SmART Sketcher PRO ukazuje dětem, jak kreslit jako opravdový profesionál podle relativně nového učebního konceptu STEAM.

Wooblies MARVEL jsou tady! Pro fanoušky vesmíru Marvel a všechny, kteří rádi objevují nové věci a zároveň je nebaví standardními hry. Wooblies s komiksovými postavami superhrdinů jsou trefou do černého!

Ta pravá akční zábava s LEGO® City Stuntz začíná! Říjnové novinky ze světa stavebnic LEGO® zahrnují sady z řady LEGO City Stuntz, které zavedou děti do akčního světa, v němž na ně čekají motorky se setrvačníkem, parádní vozidla, realistické modely a zábavné postavy.

Pojďte stavět ze stavebnic COBI! Ze stavebnic COBI pravděpodobně znáte modely historické vojenské techniky. Ale v naší nabídce najdete spoustu dalších skvělých modelů. Pojďme si představit některé z nich.

Vstup do světa zářivých barev kreativní zábavy s HEY CLAY! HEY CLAY je speciální modelovací hmota, nepodobná ničemu jinému s čím jste se doteď mohli setkat. Dalo by se říct, že je to jakási speciální modelovací pěna, která má neuvěřitelné vlastnosti. Jde ji natahovat, kroutit či trhat dle libosti a znovu jednoduše spojit.

Jak správně vybrat aktovku do první třídy? Máme pro vás 7 tipů. Chystáte dítě po prázdninách poprvé do školy, a chcete mít jistotu, že mu koupíte správné vybavení? Máme pro vás 7 tipů, na co si dát při výběru školní aktovky pozor.

K Mariovi se připojí jeho bratr Luigi v nové stavebnici LEGO®! Postavička Luigiho se připojí do světa LEGO® Super Mario™ ve zbrusu nové sadě Dobrodružství s Luigim .

Zábava pro velké i malé nindži se stavebnicemi LEGO®! Dejte vašim mladým fanouškům nindžů možnost přehrávat si vzrušující scény z 5. řady seriálu LEGO® NINJAGO® se stavebnicí z edice Legacy.

Zábava v městečku Heartlake pokračuje Holčičky mohou zažít s pěticí kamarádek ve městečku Heartlake nečekaná dobrodružství. Andrea, Ema, Mia, Olivie, Stefanie a jejich rozmanitý svět plný nevšedních zážitků.

Sběratelské panenky Cry Babies Magic Tears Každá panenky z edice Cry Babies Magic Tears má svoji osobnost, sny a také své cíle. Děti panenky mohou poznat po jménu, schopnostech a hlavně díky pyžamku se vzorem skutečných, nebo fantastických zvířátek, či ovoce.

Postavte si skvělé modely ze stavebnic COBI! Ze stavebnic COBI pravděpodobně znáte modely historické vojenské techniky. Ale v naší nabídce najdete spoustu dalších skvělých modelů. Pojďme si představit některé z nich.

Malý projekt, který dělá velké věci - Planeta našim dětem Maxíkovy hračky našly cestu k zákazníkům v recyklovaných obalových materiálech.

Super rychlé auto nebo výkonný teréňák? Rozjeďte to s vozidly LEGO® LEGO® myslí na malé milovníky aut všech druhů a rychlostí.

Panenka BABY born slaví 30. narozeniny Společnost Zapf Creation, přední výrobce dětských panenek, letos slaví 30. výročí „narození“ populární panenky BABY born. S počtem 25 milionů kusů prodaných panenek, nekonečným množstvím nových nápadů na vylepšení funkcí a bohatým příslušenstvím je BABY born dlouhodobě jednou z nejprodávanějších panenek na trhu.

Zábavné natáčení videoklipů s novou řadou LEGO® VIDIYO™ Vstupte do světa videoklipů a hudebních hvězd. Nová řada přináší vzrušující herní zážitky a umožní dětem stát se režiséry, producenty a hvězdami vlastních videoklipů. Sledujte, jak děti rozvíjejí svou kreativitu při vytváření videí, která kombinují nejrůznější hudební doprovody, zábavné postavy, taneční pohyby a parádní speciální efekty. Jde o naprosto nový zážitek díky propojení reálného světa s aplikací, která využívá augmentovanou realitu.

S hračkami Little Tikes si děti hrají už přes 50 let Společnost Little Tikes pro vás již více než 50 let vyrábí ty nejkvalitnější dětské produkty. Děti podporují v aktivitě a kreativitě, zároveň podněcují jejich fantazii, hru a hlavně zábavu. Little Tikes dětem předkládá bezpečné, odolné a interaktivní hračky, díky kterým se mohou rozvíjet duševně, emociálně i fyzicky. Produkty jsou vyráběny z vysoce kvalitních materiálů a mnohdy se v rodinách předávají z generace na generaci.

Nastartujte jaro naplno s LEGO® novinkami Nová hudební řada LEGO® VIDIYO, která umožní dětem natáčet videoklipy, a další novinky jsou tu.🎶

Albi Kouzelné čtení Glóbus: celý svět skoro jako na dlani Díky Albi Kouzelnému čtení motivujete děti k samostatnému učení hravou formou. Albi Glóbus v dětech rozvíjí prostorovou představivost ve velkém měřítku, kterou byste jen těžko dětem vysvětlovali na jiném příkladu.

Hlasování v soutěži ShopRoku 2020 je tady! Bude Maxík i letos stát na stupních vítězů? S vaší pomocí to zvládneme!

Maminko, přečti mi pohádku! I když spousta rodičů na čtení nemá bohužel příliš prostoru, je vědecky prokázáno, že čtení příběhů a pohádek v dětech umocňuje pocit bezpečí a významně napomáhá rozvoji verbálních schopností.

GraviTrax Pro: moře nikdy nekončící zábavy! Kouzlo magnetické síly, kinetika a zákony gravitace vám umožní sestavit naprosto jedinečnou kuličkovou dráhu, která rozvíjí logické myšlení, dává nahlédnout do světa fyziky a nikdy neomrzí. To je GraviTrax od Ravensburger.

Maxík aportuje s expresním zabalením! Chápeme, že vánoční přípravy bývají jako chrtí závody s časem. A navíc se někdy stane, že člověk prostě něco nestíhá, zapomene nebo se mu prostě nechce. A proto balíme expresně!

Letos budou fronty i v e-shopech Během jarního uzavření jsme evidovali více než dvojnásobek běžných objednávek. Došlo také k prodloužení dodacích lhůt a dalším problémům při doručování. Nyní se čeká, co přinese podzim...

Teksta 360: dokonalý mazlíček do pokojíčku Seznamte se s interaktivním robotickým štěňátkem Teksta!

Albi Kvído: Hry, které baví i rozvíjejí Nápaditý koncept Kvído od Albi je typický tím, že jeho hry vznikají ve spolupráci s dětskými logopedy, psychology a speciálními pedagogy. Objevte nové vzdělávací hry, které děti budou bavit a dozví se přitom spoustu nového.

Ravensburger nejen pro automobilové nadšence Objevte kolekci 3D Puzzle od značky Ravensburger! Jaké novinky na vás čekají letos?

Další překvapení s HATCHIMALS SURPRISE! Kdo by dnes neznal Hatchimals? Celosvětově oblíbená hračka sklidila loni obrovský úspěch i u nás a v mnoha domácnostech ještě dnes švitoří magická zvířátka, která se vyklubala z vajíčka. Jste zvědaví, jaké překvapení na děti čeká pod strakatou skořápkou letos?

Auto nebo nestvůra? Screechers WILD! Speciální autíčka rozjíždí úžasnou show velkolepých skoků a neuvěřitelných proměn. Překvapte kluky zbrusu novými Screechers WILD!

BRIO vláčkodráhy pro nadšené strojvůdce Bezstarostné hraní je jednou z nejdůležitějších věcí v rozvoji každého dítěte. Hračky BRIO hraní přirozeně podporují a provází děti od úplných začátků přes všechny důležité momenty, které je při hraní mohou potkat.

Party POPteenies: Užijte si tu nejlepší párty! Objevte svět sběratelských panenek POPteenies a zažijte s nimi ten nejlepší večírek! Tyhle roztomilé kamarádky jsou připravené zazářit na každé holčičí párty.

Svět panenek BABY born® Objevte novou panenku BABY born® Soft Touch. Má měkčí tělíčko a 9 zábavných funkcí bez potřeby baterií. Zkrátka ideální kamarádka pro vaši holčičku!

13.09.2018

Jemná motorika Jemná motorika je schopnost přesně koordinovat malé svalové skupiny. Obvykle stojí na synchronizaci rukou a prstů s očima. Jemná motorika také pomáhá v celkovém rozvoji kognitivních schopností.

Hrubá motorika u dětí Hrubá motorika zapojuje větší svalové skupiny a zahrnuje pohyb rukou, nohou a trupu. Rozvoj hrubé motoriky postupuje u dětí odshora dolů. V raném vývoji umožňuje miminkům držet hlavu zpříma, otáčet trupem, sedět a lézt, později pak i chodit, běhat, skákat a plavat. Je prokázané, že děti, které se více věnují hraní venku, mají v dospělosti hrubou motoriku lépe rozvinutou.

Které hračky podpoří dětskou zvídavost? Malé děti začnou vnímat okolní svět opravdu rychle. Už po několika týdnech zkoumají věci kolem sebe a zapojují smysly. A rodiče jim mohou v jejich zvídavosti pomoci. Jak? Přece správnými hračkami ;)

Maxík radí: Jak vybrat školní aktovku? Vybíráte školní aktovku nebo batoh pro vašeho školáka? Mrkněte na Maxíkovy tipy, na co se při výběru zaměřit.

Scratch Wars: stále máš co objevovat! Unikátní česká hra s kartami, která tě chytí a nepustí. Vybav své hrdiny zbraněmi, vytvoř vlastní armádu a poraz kamarády v bitvě. Exkluzivně u Maxíka!

ShopRoku 2016: Maxík ve finále Jsme nesmírně šťastní, že se Maxík v každoročním klání mezi českými e-shopy opět probojoval na stupně vítězů. Děkujeme Vám ❤️

PIX-IT: Víc než jen stavebnice Maxíka baví neustále objevovat nové kvalitní hračky pro děti a má radost, když se mu při jeho průzkumných výpravách podaří vyslídit něco výjimečného. Prozradíme vám, že silikonové stavebnice PIX-IT patří k obzvlášť šťavnatým přírůstkům do sortimentu, protože při hře s nimi jde ruku v ruce dlouhotrvající zábava a rozvoj schopností a dovedností dítěte. Pokud vás také zajímají české hračky, které jsou něčím odlišné od těch ostatních a děti se díky nim přirozeně rozvíjí, pak čtěte dál.

11.10.2016

Chicco jede! Maxík přijíždí s čerstvými novinkami od značky Chicco, kterou si oblíbili zejména ti z vás, kteří mají doma malé škvrně. Na své si však dnes přijdou i starší děti. Pro ně si totiž Chicco připravilo okatá natahovací autíčka a také novou sportovní hru Monkey strike, při které potrénují přesnost a koordinaci svých pohybů. Kuželky s obličejem veselých opiček už se těší, až si z nich děti postaví pyramidu, nebo si s nimi zahrají svůj první bowling!

60 dnů na vrácení zboží? U Maxíka samozřejmost V kvalitním e-shopu by dnes neměl být problém nevyhovující zboží vrátit zpět, u většiny však musíte odstoupení od kupní smlouvy stihnout do 14 dnů. Nám u Maxíka se to zdálo přece jen málo. Nyní už nemusíte s rozhodnutím pospíchat, protože Maxík vám dopřeje celých 60 dní na vrácení zboží namísto tradičních 14ti.

Maxík slaví 10. narozeniny! Už 10 let Maxík denně pročmuchává křížem krážem všechna zákoutí českého i zahraničního trhu a přináší dětem ty nejhezčí hračky a nejzábavnější hry, jaké vůbec existují. A protože k takovému kulatému výročí patří pěkný dáreček, Maxík svým zákazníkům nadělí slevu!

Horké novinky (v) září Vážení zákazníci, doufáme, že si i vy užíváte příjemně teplé zářijové dny, které se nesou ve znamení sluníčka a téměř letní pohody. Kdyby ráno neprobíhalo obvyklé chystání svačin a popohánění dětí do školy, ani by si člověk nevšiml, že je září. Každopádně ke svému zářnému konci se chýlí Maxíkův velký sezónní výprodej hraček na zahradu a k vodě, proto pokud jste při úklidu hraček na ven zjistili, že se vám během prázdnin opět ztenčila zásoba báboviček a kyblíčků nebo že nafukovačka nevydržela pod náporem vaší ehm... energie, máte skvělou příležitost pořídit je nyní za zlomek ceny. Na poslední summer party a loučení s létem pak doporučujeme rozehrát pořádnou vodní balónkovou bitvu, ať máte s dětmi na co vzpomínat do dalších prázdnin.

Štěstí přeje připraveným :) Také máte pocit, že čas o prázdninách běží o dost rychleji než kdy jindy? Jako by si někdo tam nahoře hrál s hodinami světa a šťouchal do ručičky odměřující minuty. Maxík si v tuto chvíli stále užívá si volných dní plnými tlapkami. Většinu času tráví samozřejmě venku u vody a na zahradě. Letos konečně odložil pomocná křidélka i kruh s želvičkou a plave skoro jako Michael Phelps. Musíme na něj také prásknout, že o jednom výjimečně horkém dni si na nás počíhal s balónky naplněnými vodou a rozpoutal doslova bombové šílenství. Když má vody a ráchání dost, řádí s kamarády na prolézačce se skluzavkou, nebo se prohání po trávě na svém novém odrážedle Yedoo. To má vážně moc rád a těší se, až víc vyroste, protože pak nasedne na opravdické kolo a to bude teprve jízda!

Pro opravdové fanoušky Star Wars! Zažij na vlastní kůži akční bitvu jako vystřiženou ze světa vesmírné ságy Star Wars s limitovanou edicí světelných mečů Hasbro Star Wars Black Series! Vydej se na mezigalaktické dobrodružství a vybav se na něj jedním z úžasných světelných mečů FX Force podle svého oblíbeného hrdiny. Záleží na tobě, zda to bude jasně modrý meč posledního rytíře Jedi Luka Skywalkera, rozvážně zelený meč mistra řádu Jedi Yody či pronikavě červený meč děsivého služebníka Temné strany Síly Darth Vadera. Unikátní meč vydává autentické zvuky známé z bojových scén a vydává jasnou záři, která tě naprosto ohromí. Masivní rukojeť je z kovu a celý dojem z meče je tak velmi realistický. Součástí balení je průhledný stojánek, díky kterému bude krásnou ozdobou každého pokoje fanouška Star Wars.

Maxík roste a baví Už je to tak, Maxík nám vyrostl z malého štěňátka do dospělého hafana. Ten ale potřebuje daleko víc místa k životu, a proto jsme mu po 10 letech jeho fungování našli prostornější boudičku. Během uplynulého měsíce jsme všechny hračky přestěhovali (děkujeme vám za trpělivost) a Maxík nyní bydlí v moderním logistickém areálu ve Všechromech. Jednou z výhod, kvůli které jsme se rozhodli pro stěhování, je možnost využívat veškeré dostupné moderní technologie v oblasti logistiky. Vaše objednávky tak nyní přichystáme s ještě větší přesností a odešleme opravdu rychle, abyste měli své zboží co nejdříve doma a děti se mohly pomazlit s novým plyšovým kamarádem nebo vyzkoušet, jak to jezdí vysněnému autíčku. V našem novém skladu také máme spoustu prostoru, takže náš pestrý sortiment můžeme opět rozšířit o nové produkty, které vás zajímají a o které si píšete. Nejvíc nás na tom těší, že vám budeme moci nabídnout ty nejlepší hračky, které jsou aktuálně na trhu a po kterých vaše děti touží.

Doprava ZADARMO již od 500 Kč Tento týden vám Maxík přináší dopravu ZDARMA na celý sortiment při objednávce nad 499 Kč. Věříme, že vás tato letní akce potěší a zpříjemní vám nákupy pro vaše děti. Akce Doprava zdarma se vztahuje na všechny běžné druhy dopravy pro ČR mimo Kurýra po Praze a okolí. Platí do 31. 7. 2016 (23.59 hod.)

30.06.2016

Stavíme s PONY Maxík do svého sortimentu zařadil horkou novinku, která je zcela unikátní a svým důmyslným zpracováním přesahuje i české hranice. PONY je dřevěná stavebnice, která díky svému provedení a kráse přírodního bukového dřeva uchvátí děti každého věku, ale i rodiče či prarodiče, kteří tak můžou smysluplně a hravě trávit čas se svými potomky. Stavebnice PONY obsahuje trámce, kolečka, tyčky, kulatinky a kolíčky, které mezi sebou můžete různě spojovat a tak si vytvořit takřka cokoliv. Limitem je zde jen vaše fantazie. Pomyslnou třešničkou na dortu pak je možnost si postavenou věc vyzkoušet. Ze stavebnice snadno postavíte třeba koloběžku, auto, tříkolku a není nic snadnějšího, než na výtvor naskočit a jet. Spoustu inspirace získáte z návodů, kde je názorně nakresleno, jak sestavit plně funkční jeřáb, mašinku či kočárek pro panenku. PONY přináší dětem možnost vidět věci z různých úhlů a zapojit svoji představivost. Fantazie teď může být na prvním místě. Stavebnice pomáhá rozvíjet jemnou a hrubou motoriku a neméně důležité logické myšlení. Dítě se při spojování dílků učí soustředěnosti a také vytrvalosti, pokud vše zrovna nejde podle plánu. Může tvořit jak samostatně, tak i v kolektivu, což vede k hodnotnému poznávání spolupráce s druhými lidmi.

Aktivní děti s hračkami od Maxíka Konečně jsou tady! Prázdniny a spousta času na hraní :) Maxíkovy hračky nabízí snadný způsob, jak na jednom místě vybavit dětskou část rodiny kompletní zábavou na prázdniny. Při jedné návštěvě můžete svým dětem pořídit jak hračky pro venkovní zábavu, které zajistí dětem zdravý pohyb na čerstvém vzduchu, tak hry na chvíle, kdy není prostor či počasí na řádění venku. Maxík vám přináší inspiraci, kterou můžete využít při plánování volného času vašich dětí, kterého bude o prázdninách opravdu hodně. Díky Maxíkově široké nabídce i ten nejnáročnější rodič vybere svému dítku vhodnou zábavu. Od skákání na trampolíně, houpání na nejrůznějších houpadlech, klouzání na skluzavkách nejrůznějších délek, ježdění na tříkolkách, odrážedlech, koloběžkách nebo dětských kolech, až po koupání v bazénech rozměrů 0.8m až 5m. Pro zasloužený odpočinek Maxík pro děti připravil kreslení na papír, na chodníky, modelování, skládání puzzle, hraní stolních her nebo stavění z písku na pískovišti či doma z inteligentních písků. To je jen krátký výčet nabídky více než 14 000 druhů hraček a zábavy pro děti každého věku a výjimečně i pro dospělé. Maxík je zábava, Maxík je tu pro vás.

Léto je za dveřmi, pojďme se těšit! Děti se nemůžou dočkat a vás hlavně zajímá, jak je zabavit a ustát ta vedra. S bazénem trefíte dvě mouchy jednou ranou. Navíc kvůli tomu nemusíte vyhrabat díru do světa. Máme skladem nadzemní bazény značky Intex, které pojmou celou vaši rodinu a navíc budou vaší zahradě slušet. Kulaté i oválné, menší i větší, nebudete vědět, který vybrat dřív. Nedostává se vám tolik místa? Zkuste nafukovací centra, kde se děti jednak svlaží, a také se skvěle pobaví díky skluzavce, sprše a dalším zábavným prvkům.

Pohyb může být zábava, podívej! Nedostatek pohybu u dětí je v dnešní době velice diskutované téma a trápí většinu rodičů. Naše ratolesti tráví stále více času před monitorem namísto dříve běžného pobíhání venku a zdravotní problémy na sebe nenechají dlouho čekat. Maxík i letos nabízí spoustu skvělých hraček a her vhodných pro venkovní aktivity, se kterými budete své děti snadno motivovat k přirozenému pohybu. Navíc se můžete sami zapojit do hry a zjistíte, že být zase na chvíli dítětem může být fajn :)

SHOP ROKU 2015 - cena kvality - dětské zboží - vítěz = Maxík.cz Veliké díky Vám všem našim zákazníkům. Jisté životní milníky nás nutí k zamyšlení a rekapitulaci naší práce. V září roku 2006 jsme otevřeli e-obchod s hračkami s jediným cílem, a to být spolehlivým partnerem pro všechny lidičky, co se budou snažit udělat radost dětem. Od roku 2010 nás vyhodnocujete, Vy, naši zákazníci, jako nejspolehlivějšího a nejdůvěryhodnějšího dodavatele hraček a potřeb pro děti v ČR. Letos je to již po šesté za sebou, kdy jsme stanuli na nejvyšší příčce Vašeho hodnocení. Každé toto Vaše rozhodnutí nás zavazuje k co nejpoctivější práci a k zdokonalování našich služeb. Stále a vytrvale budeme naslouchat Vašim požadavkům. Stále budeme rozšiřovat sortiment pro Vaše děti, detailně dohlížet na Vaše ceny, nejlepší služby a spolehlivost dodávek. Jediným naším cílem je vyhovět Vašim požadavkům.

KARNEVAL 2016 - Dětské kostýmy a masky Skladové zásoby zboží k vánočním výprodejům se pomalu krátí a nezadržitelně se blíží čas karnevalů. I pro letošní karnevaly má pro vás Maxík stovky modelů dětských kostýmů a masek. Předností maxíkovy nabídky dětských kostýmů je jejich velká rozmanitost. Velký rozsah velikostí, materiálů a střihů zaručuje, že si vybere i náročný zákazník. Pro nejmenší děti máme převleky za jejich oblíbená zvířátka, od kurátek až po pejsky. Děvčátka samozřejmě touží stát se princeznou, kterou osvobodí fešák princ. Desítky kostýmů princezen, ale i princů provedou děti všemi známými pohádkami, nechybí například princezny Elza a Anna nebo Sněhurka. Děti se dále mohou převléci za mnoho pohádkových a filmových hrdinů. Nechybí hrdinové Star Wars, Spiderman nebo Batman. Je nutné připomenout a zdůraznit, že kostýmy u dětí rozvíjejí fantazii, prostorovou a herní představivost. Dětské kostýmy a jejich užití je spojováno výhradně s obdobím karnevalu tedy obvykle únor - březen. Zkušenost je však taková, že se děti rády ponoří co světa pohádek i kdykoliv přes rok a hra na své hrdiny jim dlouho vydrží. Přejeme vám šťastný výběr svého kostýmu a spoustu příjemné zábavy se svými princeznami a Spidermany.

15.01.2016

LEGO® 2016 Maxík jako jeden z prvních prodejců hraček naskladnil novinky LEGO® 2016, nejpopulárnější značky hraček na světě. Skladem ihned k dodání máme 152 nových druhů stavebnice LEGO®. Mezi novinkami naleznete zástupce všech populárních řad stavebnice LEGO®. Samozřejmě nechybí sady LEGO Friends, LEGO DUPLO, LEGO City, LEGO STAR WARS a ostatní. Zcela novou řadou je LEGO Nexo Knights, která osloví zejména menší chlapce na začátku školní docházky a vrhne je do světa rytířů a jejich soubojů. Děvčatům jistě učarují stavebnice s vílami LEGO Elves a samozřejmě další příběhy LEGO Friends. Nejmenší děti opět upoutají sady LEGO DUPLO. Stavebnice LEGO® splní veškerá očekávání kvalitní zábavy dětí i rodičů.

Spolehlivé dodání + MAXIK vánoční výprodej Milí zákazníci, Vaše vánoční objednávky hraček provedené do 22.12 do 14h Vám spolehlivě doručíme pod stromeček. Neváhejte a vybírejte z více než 118tisíc kusů hraček, her a potřeb pro děti skladem s okamžitou expedicí. Na Maxíkovi již také naplno vypukl vánoční výprodej hraček ve kterém je již zařazeno více než 600 vánočních hraček a her. Maxík vám tedy umožňuje pořídit vánoční dárky na poslední chvíli za ceny o desítky procent nižší než při běžném nákupu. Skladem máme stále desítky vánočních hitů jako je například Princezna Elsa karaoke, elektronické pero Appen nebo logická hra Ťučňáci na ledu. Mnoho z těchto hitů je také dostupný za velmi zvýhodněných podmínek. Přejeme Vám klidné prožití závěru adventu s využitím spolehlivých služeb Vašeho dodavatele hraček Maxik.cz, se kterým můžete v klidu vybírat hračky z tepla domova nebo své kanceláře nebo odkudkoliv z Vašeho mobilního zařízení. Například z lyžařského svahu s lyžema na nohách :))

Vánoční Hity stále skladem Maxík jako jeden z mála eshopů s hračkami a dětskými potřebami je schopen Vám nabídnout stovky vánočních hitů stále skladem ihned k odeslání či odběru na naší výdejně v Říčanech. Jeden z největších hitů Princeznu Elsu Karaoke naskladníme nejpozdějí 16.12 a věříme, že tak vylepšíme předvánoční náladu mnohým z vás. Ledové království a jeho hrdinové, zelména princezna Elsa, bylo nejlákavější téma letošních vánoc. Zajišťujeme pro vás stabilní nabídku hraček, tak aby jste své oblíbené hračky u nás našli po celý rok, pro každou příležitost a ne pouze před vánoci. Dalším hitem se opakovaně stalo kouzelné elektronické pero Appen, které i v letošním roce opět trhalo prodejní rekordy. Mezi panenkami byla letos nejúspěšnější Baby Born Interaktivní Panenka od Zapf Creation. Stabilně oblíbené stavebnice LEGO a Playmobil máme stále v bohaté nabídce skladem. Nově se staly úspěsnými hračky ze špiónské řady SpyX určené především pro pány kluky, kteří si rádi zahrají na vyšetřovatele či tajné agenty. Neváhejte a využijte skladovou dostupnost vánočních hitů a v neposlední řadě i stále klesající ceny s blížícími se vánocemi.

Dárek navíc od České pošty! Nakupte u Maxíka, pošlete si svůj nákup balíkem s Českou poštou a vyhrajte jeden ze 190 vánočních dárků, které pro letošek připravila pošta do své soutěže Vyhraj s balíkem. Od 19. listopadu až do 18. prosince tak každý den máte šanci získat jednu z mnoha lákavých výher. Můžete se třeba těšit na poukázky v hodnotě 1.000 Kč na nákupy na e-shopech, tablety Samsung nebo dárkové vouchery na nový typ pohledu poslaného z mobilu až do poštovní schránky s názvem Pohlednice Online.

Novinka pro malé špióny SpyX Nová značka SpyX v naší nabídce zajistí pro Vaše mladíky další rozměr zábavy. Zejména v době premiéry nové "Bondovky" budou špiónské potřeby a sady velmi trendní záležitostí. Umožněte Vašim mladých špiónům potěšení z tajných výprav za dobrodruždtvím, kdy Vás budou tajně sledovat dalekohledem a to třeba i ve tmě nebo Vás budou odposlouchávat. Své pokojíčky, území nebo věci si mohou zajistit a nechat hlídat laserovými hlídači, které po narušení prostoru podají špiónovi zvukovou informaci. V nabídce hraček SpyX naleznete další inspiraci pro netradiční nákup hraček pro kluky. Špiónské hračky nabídnou Vášim dětem interaktivní zábavu a rozvine jejich obzory a přehled v technických oblastech, jak to všechno funguje. Dostupnost hraček SpyX je pro letošní vánoce velmi omezená a tak neváhejte se svým nákupem.

VÁNOČNÍ HITY - Maxík ví čím potěšíte děti pod stromečkem Maxíkova očka jsou stále otevřená a bedlivě hlídají po čem budou děti nejvíce toužit, aby našly letošní vánoce pod stromečkem. Hračky pro děvčata, hračky pro kluky, hračky pro nejmenší, ale i pro větší děti a na druhou stranu hračky pro kojence nebo dospěláky. Pro každého z Vás má Maxík vánoční tip. Z naprosto bezkoukurenčně široké nabídky hraček je velmi těžké vybrat a pokud by Vás Maxík svýmy tipy na dárek zcela neuspokojil, neváhejte a nahlédněte do kompletní mnohatisícové nabídky hraček, her a potřeb pro děti. Z nabídky hraček pro kojence pro vás Maxík vybral Otočnou deku od populární značky Lamaze. Velkou předností této aktivní pomůcky je, že přiměje vašeho malého "lenocha" nebo "lenošku" k aktivnímu pohybu. Pro nejmenší děti Kostky v kbelíku se vkládacím víkem, 100 kusů od české značky Bino. Pro děvčátka Maxík vybral interaktivní Kuchyňku s oknem z kvalitní dílny značky Little Tikes. Páni kluci jistě nepohrdnou autem, či autodráhou a tak Maxík vybírá obojživelné auto na dálkové ovládání Aligator, který zvládne písek, vodu i sníh. Velké kluky i tatínky jistě připoutá ke hře jeden z modelů LEGO® Technic například LEGO Technic 42043 Mercedes-Benz Arocs 3245. U Maxíka naleznete nepřeberné množství inspirace pro aktivní zábavu a tak zajistěte včas své dárky s dopravou ZDARMA běžně již od nákupu za 1500Kč.