Wooblies MARVEL jsou tady!💥

09.11.2021

Wobblies – Marvel hrdinové ve zcela nové verzi!

Pro fanoušky vesmíru Marvel a všechny, kteří rádi objevují nové věci a zároveň je nebaví standardní hry. Wooblies s komiksovými postavami superhrdinů jsou trefou do černého! Jedná se o sady s malými, vtipnými figurkami a dalšími doplňky, které slouží ke sbírání a skvělé zábavě. Díky zabudovaným magnetům superhrdinové po pádu vždy vstanou. Vzhledem k rozmanitosti postav Wooblies a možnostem, které hra s nimi nabízí, se jen tak neokoukají a nebudou nikdy nudit. Ve sbírce se nachází až 50 Marvel postaviček! Je to ideální zábava pro sběratele. Wooblies přináší spoustu radosti, kterou zaručuje pečlivé zpracování a pečlivě vyvážené magnety, které se nachází v každé figurce. Plně bezpečné hračky určené pro děti od 3 do 5 let (v závislosti na sadě). Sériové výrobky splňují evropské standardy. Tato série figurek komiksových hrdinů Marvel, kteří se po bojových srážkách plných zvratů a otáčení vracejí do vzpřímené polohy.

S Wooblíky je zábava! Tuto novou kolekci sběratelských wooblíků s motivy superhrdinů ze světa MARVEL děti už nepustí z ruky! Wooblíky se otáčí, převrací, kmitají, prostě „wooblují“! Díky skrytému magnetu se vždy vrací zpátky „na nohy“. Nekonečné možností hraní.

Neváhejte a pusťte se do epických bitev nejmocnějších superhrdinů a padouchů MARVEL! Každé balení obsahuje Wooblíky, sběratelské kartičky k odpovídajícím hrdinům a také speciální návody k nejrůznějším způsobům hry. Spojujte, tahejte, tlačte, roztáčejte a bojujte co Vám síly stačí. Díky turbo vystřelovači, který je součástí většiny balení, se dá zábava s Woobies pořádně roztočit.  

 

Wooblies MARVEL jsou tady!

Související produkty