GraviTrax Pro: moře nikdy nekončící zábavy!👍

09.11.2020

Kouzlo magnetické síly, kinetika a zákony gravitace vám umožní sestavit naprosto jedinečnou kuličkovou dráhu, která rozvíjí logické myšlení, dává nahlédnout do světa fyziky a nikdy neomrzí. To je GraviTrax od Ravensburger.


Na začátku byla gravitace. Potom Ravensburger přišel se startovní sadou GraviTrax, díky níž si můžete sestavit svůj unikátní systém kuličkových drah. Sledujte kuličku na její cestě do cíle přes všechny nástrahy, které jí stojí v cestě. Poznáte, že díky fyzikálním zákonům je kulička schopná zdolat i takové překážky, nad kterými zůstává rozum stát. Sada obsahuje přes 100 dílků stavebnice a 18 konstrukčních prvků. Je tak plnohodnotnou kuličkodráhou.  Ke startovní sadě lze dokoupit ještě další stavební prvky, pokud by vám přece jen komponenty chyběly.

 

 

Pro opravdové stavitelské jedničky se letos dostává na trh novinka Ravensburger GraviTrax Pro, která svým rozšířením atakuje označení mrakodrap mezi kuličkovými drahami. Postavte kuličkodráhu co nejvýš a sledujte, co se stane. Kulička může překonávat výškové rozdíly prostřednictvím nových stavebních prvků. Poslat kuličku skrz zeď? U GraviTrax Pro to není nic nemožného.

S GraviTrax Pro budujete stěny, sloupy a balkony, vytváříte tak nevídaně dynamickou a akční dráhu, na kterou je přímo radost koukat. Tratě plné jedinečných výzev můžete stavět pořád dokola, vymýšlet nové trasy a scénáře, jak se kulička dostane do cíle. Navíc můžete obě dvě sady libovolně kombinovat a rozšiřovat svoji sbírku o další komponenty.

Pak už zbývá jenom začít! Ke startu připravit, pozor, start! A už to sviští! Levotočivá zatáčka, pravotočivá zatáčka, dvojitá spirála, lanovka, propad splitterem do jiné tratě a už se červená kulička dostává do vedení! Rotací v mixeru se propadne o další patro níž. Ale blíží se propast, co teď? Propad a vysoký výskok díky trampolíně a záchyt do tunelu! Kulička je stále ve hře a už teď je jasné, že má vyhráno! Elegantně přejede přes most a zakutálí se přímo do cíle! Uf, bylo to napínavé!

 

 

Chcete vytvářet efektivní systém drah i v digitální podobě? Bezplatná mobilní aplikace vám umožní plánovat dráhy, které následně můžete sestavit v reálů z opravdových dílků. Díky digitalizaci můžete sledovat pohyb kuličky v dráze z různých perspektiv. Aplikace je zdarma dostupná pro Android i iOS.

GraviTrax je prostě jedinečná zábava pro celou rodinu s dětmi od 8 let.

 

 

 

GraviTrax Pro: moře nikdy nekončící zábavy!