Ta pravá akční zábava s LEGO® City Stuntz začíná!🏍

21.10.2021

Říjnové novinky ze světa stavebnic LEGO® zahrnují sady z řady LEGO City Stuntz, které zavedou děti do akčního světa, v němž na ně čekají motorky se setrvačníkem, parádní vozidla, realistické modely a zábavné postavy. Malí stavitelé tak budou mít spoustu inspirace k přehrávání příběhů ze skutečného života. Tyto stavebnice můžete kombinovat pro ještě větší porci legrace a herních možností!

 

Jednou z novinek je Kaskadérský tréninkový park (60293), ve kterém děti vyšlou motorku vstříc vzrušujícím překážkám a pak snadno a rychle modely přestaví, aby mohly předvádět nové a ještě zajímavější triky. Co děti najdou v krabici? Veškeré dílky potřebné k sestavení motorky se setrvačníkem a modulárního kaskadérského parku se 2 rampami, překážkami, ohněm a klecí s pavoukem. Také nechybí minifigurka Treada Octanea ze seriálu LEGO City.

 


              Stavebnice Kaskadérská aréna (60295) pak přináší motorku se setrvačníkem a spoustu doplňků k provádění vzrušujících kousků. Děti mohou vyslat motorku skrz ohnivý kruh, předvádět salta a triky se 2 parádními monster trucky a snadno přestavovat modely pro nová představení. Součástí je 6 minifigurek, včetně 3 postav z televizního seriálu.

 

 

Perfektní dárkem k narozeninám nebo jakékoli jiné příležitosti pro děti od 6 let je sada Kaskadérský kamión (60294). Obsahuje dílky potřebné k sestavení obrovského kamiónu s rampami, kaskadérské nádrže a motorky se setrvačníkem, a navíc také 4 minifigurky. Samozřejmostí je spousta parádních doplňků. Kamión po sestavení měří přes 16 cm na výšku, 48 cm na délku a 7 cm na šířku.

 

Nechte děti vychutnat si napínavou akci s Demoliční kaskadérskou motorkou (60297). Je vybavena setrvačníkem a řídí ji Wallop, slavný kaskadér ze seriálu LEGO City Dobrodružství – tato vzrušující kombinace zaručeně nadchne. V krabici této sady samozřejmě najdete jednoduchý návod. Nebo můžete jít na internet a stáhnout si průvodce Instructions PLUS v rámci aplikace LEGO s návody na stavění pro chytré telefony a tablety. S tímto interaktivním návodem s úžasnými nástroji přibližování a otáčení se malí stavitelé stanou opravdovými mistry.

 

 

Ta pravá akční zábava s LEGO® City Stuntz začíná!