Certifikáty a ocenění

Shop Roku 2016 SHOP ROKU 2016 - FINALISTA
Po sedmé za sebou se dostal Maxík mezi finalisty v soutěži o nejkvalitnější SHOP roku v kategorii dětské zboží. Tentokrát se nám podařilo obsadit krásné druhé místo. Velmi nás těší vaše neustále přízeň a budeme dělat vše proto, abychom si ji udrželi a nadále poskytovali nadstandardní zákaznické služby. Děkujeme vám!

Shop Roku 2015 SHOP ROKU 2015 - VÍTĚZ
Vážení zákazníci, pátá obhajoba prvenství v soutěži SHOP ROKU cena kvality v kategorii dětské zboží známená, že Maxíkovy hračky tuto cenu získaly již po 6. v řadě za sebou. Nesmírně si tohoto ocenění vážíme, zejména proto, že je udělováno na základě Vašeho zákaznického celoročního hodnocení. Zavazuje nás to k další poctivé práci. Děkujeme Vám.

Shop Roku 2014 SHOP ROKU 2014 - VÍTĚZ
Po páté za sebou byl Maxik.cz oceněn v kategorii Dětské zboží - Cena kvality shopem roku! Je to ocenění naší celoroční práce od vás, našich zákazníků. Velmi vám děkujeme za důvěru u Maxíka nakupovat a s radostí budeme dále plnit vaše přání a prostřednictvím vás, rozdávat dětem radost. Děkujeme vám!

Shop Roku 2013 SHOP ROKU 2013 - VÍTĚZ
Počtvrté v řadě získal Maxik.cz ocenění SHOP ROKU v kategorii dětské zboží CENA KVALITY a to na základě Vašich celoročních hodnoceních. Všem našim zákazníkům velmi děkujeme za přízeň a zaslané hlasy. I nadále se budeme intenzivně snažit plnit Vaše přání a požadavky. Ještě jednou velké DÍKY !!!

Shop Roku 2012 SHOP ROKU 2012 - VÍTĚZ
Již potřetí za sebou se nám, díky Vám, podařilo získat ocenění SHOP ROKU v kategorii dětské zboží CENA KVALITY. Tuto cenu získává eshop na základě celoročního hodnocení Vás zákazníků, to je pro nás naprosto nejcennější. Děkujeme za Vaši přízeň a spolupráci.

Shop Roku 2011 SHOP ROKU 2011 - VÍTĚZ
Maxík obhájil loňské vítězství a stal se opět vítězem kategorie Dětské zboží v soutěži SHOP ROKU 2011 - Cena kvality. Všem našim zákazníkům a příznivcům velmi děkujeme za přízeň a zaslané hlasy. Ocenění je pro nás o to důležitější, protože hlasy posílali naši zákazníci.

Shop Roku 2010 SHOP ROKU 2010 - VÍTĚZ
Maxik se stal vítězem v kategorii Dětské zboží SHOP ROKU 2010 - Cena kvality. Velmi děkujeme za všechny zaslané hodnocení v průběhu celého roku. Ještě jednou všem velký dík. Váš tým maxikovy-hracky.cz.

GARANCE NÁKUPU
Garance nákupu je snaha nákupního rádce Heureka.cz o vyzdvihnutí spolehlivých obchodů, u kterých se nemusíte bát nakupovat. Při nákupu garantujeme svým zákazníkům dodržení všech zákonných podmínek vyplývajících z Občanského a Obchodního zákoníku. Více o garanci naleznete zde: Garance nákupu

Kodex terminologie lhůt dodání KODEX TERMINOLOGIE LHŮT DODÁNÍ
Asociace pro elektronickou komerci připravila etický kodex Terminologie lhůt dodání. Při sestavování tohoto Kodexu vycházeli zástupci Asociace ze zkušeností internetových obchodníků i nakupujících a jeho cílem je nastavit jasná pravidla pro podávání informací o stavu skladových zásob nabízeného zboží. Více naleznete zde: Kodex lhůt dodání

APEK - CERTIFIKOVANÝ OBCHOD APEK - CERTIFIKOVANÝ OBCHOD
Certifikace APEK Certifikovaný obchod zaručuje zákazníkům internetového obchodu, že certifikovaný obchodník splňuje základní pravidla bezpečného a bezproblémového nákupu v souladu s platnou legislativou, jejichž úroveň je stanovena certifikačními pravidly, kterými musí obchodník projít. Ověření naleznete zde: Certifikovaný obchod

Heureka: Ověřeno zákazníky HEUREKA: OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY
Certifikát obchod získává na základě hodnocení reálných zákazníků, kteří v obchodě skutečně nakoupili. Tím se Heureka.cz brání proti podvodnému hodnocení a zajišťuje tak nezávislou garanci kvality služeb obchodů. Recenze naleznete zde: Heureka.cz