Zábava pro velké i malé nindži se stavebnicemi LEGO®!🐱‍👤

12.07.2021

Dejte vašim mladým fanouškům nindžů možnost přehrávat si vzrušující scény z 5. řady seriálu LEGO® NINJAGO® se stavebnicí z edice Legacy – Zane a bitva s titánskými roboty (71738). Díky polohovatelným nohám a pažím, meči a otočné pile, 2 pružinovým vystřelovačům a kokpitu pro minifigurku nindži si děti tuto novou verzi původního robota doslova zamilují. V balení najdete i zlatou sběratelskou minifigurka Jaye z edice Legacy, která oslavuje 10 let od startu této LEGO řady.

Pro děti, které zbožňují akční fantasy příběhy, se hodí nová verze původní stavebnice Kaiův červený bourák (71737). Dávám vašim ratolestem možnost postavit se s oblíbenými nindži proti nindroidím válečníkům, které děti znají z 3. řady seriálu LEGO® NINJAGO®. Nindža bourák je vyzbrojen 2 pružinovými vystřelovači a ukrývá parádní motorku, kterou lze pomocí tlačítka vyslat do akce proti nindroidům.

 

 

 

 

Spoustu akce si děti mohou vychutnat díky sadě Odstřelovač balvanů (71736) inspirované 4. řadou seriálu LEGO® NINJAGO®. Model letounu nabízí 8 pružinových vystřelovačů, kterými lze pohotově pálit po Eyezorovi nebo otevřít vězeňskou celu, ve které je uvězněn Lloyd. Stavebnice LEGO NINJAGO představují bránu do fantastického světa plného vzrušujících dobrodružství. Fanoušci se po boku oblíbených nindžů naučí spoustu věcí do života, postaví se zlým protivníkům a užijí si spoustu zábavy při hraní s parádními modely různých typů.

 

 

Stavebnice Bugina do džungle (71700) nadchne děti, které mají slabost pro buginy. Poté, co ji postaví, si mohou vymýšlet napínavé akční scény z Turnaje živlů a poslat akční figurku Lloyda na epická dobrodružství. Se stavebnicí Drak z džungle (71746) nabízí model draka, pohyblivá křídla, nohy a ocas, otevírací tlamu a sedlo pro nindžu. Tato sada je zárukou nespočtu nápaditých příběhů.

 

 


 

Zábava pro velké i malé nindži se stavebnicemi LEGO®!