Svět panenek BABY born®

24.09.2018

BABY born® Soft Touch

 

Nová panenka BABY born® Soft Touch - 9 zábavných funkcí a žádné baterie

 

Letos na podzim uvádí firma Zapf Creation na trh zcela novou verzi oblíbené panenky – miminka BABY born®. Najdete u ní hned několik vylepšení, které malé maminky jistě ocení.

Díky nově použitému materiálu má panenka měkčí tělíčko, které je příjemné na dotek. Ručky jí lze nově ohýbat i do stran, takže se převlékání z oblečku do oblečku stane hračkou. Tlačítko pro čůrání a kakání je nyní důmyslně ukryté pod pupíkem a jeho stisknutí působí naprosto přirozeně. Stisknete-li BABY born® jemně hrudník, bude ronit obrovské panenkovské slzy. 

Při všech těchto novinkách BABY born® samozřejmě zůstávají všechny oblíbené funkce – pije vodu z lahvičky, jí kašičku, zavírá očka a může se koupat. A nejlepší na všem je, že všechny funkce fungují bez baterií!

 


 

BABY born® je připravena být součástí všech dobrodružství

 

Půvab panenky BABY born® ale netkví jen v důmyslně řešených funkcích, ale v celém jejím herním světě. Panenka BABY born® totiž není jen obyčejným miminkem, ale stane se malým holčičkám i skvělou kamarádkou, která s nimi může sdílet všechna dobrodružství. A to díky propracovanému a ucelenému konceptu různých doplňků.

Aby mohla panenka jíst u stolu spolu se svou malou maminkou, má ve výbavičce připravenu jídelní židličku s praktickým uchycením na stůl. A když je potřeba vyrazit s miminkem ven, přijde vhod přenosná sedačka vybavená kolečky, aby se panenka malým maminkám pohodlně vozila.

 

 

BABY born® má ráda i cestování autem. A protože je potřeba, aby se i panenka cítila v autě bezpečně, má svoji vlastní autosedačku s bezpečnostním pásem.

 

 

Je libo si doma postavit celou panenkovskou koupelnu? Není problém, BABY born® má svou vlastní vanu s funkční sprchou, světly a zvuky, opravdový sprchový kout, krásné umyvadlo a také toaletu.

BABY born®  koupelna

 

 

Vyrážíte na výlet do přírody? Ani tehdy nemusí BABY born® zůstat doma, malé maminky si ji mohou pohodlně nosit v praktické klokance. Máte rádi cyklistiku? To i BABY born®! Stačí jí jen obléct cyklistickou soupravu, nasadit helmu a posadit do sedačky na kolo. Nadšeně vyrazí i stanovat. Pro kempování je vybavena růžovým stanem, samozřejmě jí u stanu nechybí ani karimatka se spacákem a dokonce ani táborák. BABY born® dbá i na módu za každého počasí – teď na podzim jí jistě přijdou vhod kalhoty s bundou nebo růžová souprava do deště.


 

 

Do rodiny BABY born® patří i starší sourozenci

 

Aby BABY born® nebylo smutno, má i svou starší sestřičku a staršího bratříčka. Starší sestřička má krásné dlouhé vlásky, které lze upravovat do různých účesů, ocení ji tak všechny malé kadeřnice. Starší bratříček má vizáž pěkného rošťáka s pihami na tváři. 

 

 


 

Svět panenek BABY born®