K Mariovi se připojí jeho bratr Luigi v nové stavebnici LEGO®!🍄

03.08.2021

Postavička Luigiho se připojí do světa LEGO® Super Mario™ ve zbrusu nové sadě Dobrodružství s Luigim – startovací set (71387). Interaktivní figurka LEGO Luigi představuje nejnovější rozšíření produktové řady LEGO Super Mario, který je výsledkem partnerství se společností Nintendo, které přineslo zcela nový způsob hraní s kostkami LEGO. Děti si mohou hrát samostatně nebo s kamarády, kteří mají vlastní LEGO figurku Maria nebo Luigiho. Mohou spolupracovat nebo proti sobě soupeřit.

 

 

Fyzická hra je postavena na kostkách LEGO, zážitek ze hry je ale jedinečný v tom, že děti mohou volně stavět nové úrovně a překážkové dráhy a zábavnými a interaktivními způsoby oživovat své figurky Maria a Luigiho. Figurka Luigiho zůstává věrná jeho ikonickému vzhledu i vlastnostem a představuje se tak, jak ho fanoušci dobře znají – s jedinečným hlasem a o jednu kostku LEGO vyššího než jeho sourozenec. Tato nová stavebnice je plně kompatibilní se všemi sety z této řady včetně nových oblečků Tučňák Mario (71384) a Tanuki Mario (71385).

 

 

Dráhu si děti mohou obohatit také dalšími novinkami, které tvoří takzvané rozšiřující sety. Bowserova vzducholoď (71391) nabízí dva herní režimy – ve vzduchu a na zemi, kdy je možné ji rozložit a hráči musí překonávat nejrůznější překážky. Sada obsahuje také Bowserovu mechanickou ruku nebo akční kostku POW, která vyžene Rockyho Wrenche z jeho úkrytu. Další novinkou je set Lakitu a svět obláčků (71389), který obsahuje otočnou obláčkovou plošinu, kterou roztáčí pohyb Maria nebo Luigiho (figurky nejsou součástí balení) na posuvnících pod ní, čímž se snaží Lakita z plošiny shodit. Sada obsahuje figurky Lakita, Bullet Billa a Fuzzyho a také akční kostku času s cennými vteřinkami navíc pro dokončení úrovně. 

 

 

K Mariovi se připojí jeho bratr Luigi v nové stavebnici LEGO®!

Související produkty