BABY born Storybook – kouzelné víly s krásnými příběhy

28.11.2022

Zapf Creation představuje zcela novou řadu produktů BABY born Storybook, díky kterým se děti přenesou do kouzelného světa pohádek a budou rozvíjet fantazii vymýšlením vlastních kouzelných příběhů. Originální příběhy si přehrají pomocí vílích figurek s kouzelnými vlastnostmi a pomocí krásných doplňků k nim.

Pojďte se s námi i vy podívat do světa BABY born Storybook

Za sedmero horami a sedmero řekami leží kouzelný svět BABY born Storybook. Žije v něm 6 kamarádek víl, spousta zvířátek a dalších kouzelných bytostí. Která víla bude vaše nejoblíbenější? Ledová víla, Maková víla, Duhová víla, Fialková víla, Růžičková víla nebo Broskvová víla? Figurka víly měří 18 cm, každá má svůj vlastní charakter a vlastní příběh. Děti si ho mohou přehrát podle obrázkové knížky, která je součástí balení, nebo můžou rozvíjet své vlastní nápady a vymýšlet si vlastní pohádky. Je to zábava jako z obrázkové knížky.

Každá víla má svou kouzelnou hůlku, kterou se spustí třepotání křidélek. Zasvítí-li na vílu sluníčko, na obličeji se jí objeví kouzelné tetování. Když sluníčko zajde, malba na obličeji zase zmizí.

Balení obsahuje také kouzelné pódium a oboustrannou obrázkovou kulisu, kterou děti můžou použít ke hraní pohádkových příběhů. Když se do pódia zasune kouzelná hůlka, osvětlí kulisu dvě kouzelná světýlka střídajícími se barvami. Každá z víl je balena v krásné obrázkové krabičce, do které je možné vílu a její doplňky uložit, když se s nimi právě nehraje.

BABY born Storybook – kouzelné víly s krásnými příběhy