Zábavné natáčení videoklipů s novou řadou LEGO® VIDIYO™ 🎶

05.04.2021

Vstupte do světa videoklipů a hudebních hvězd. Nová řada přináší vzrušující herní zážitky a umožní dětem stát se režiséry, producenty a hvězdami vlastních videoklipů. Sledujte, jak děti rozvíjejí svou kreativitu při vytváření videí, která kombinují nejrůznější hudební doprovody, zábavné postavy, taneční pohyby a parádní speciální efekty. Jde o naprosto nový zážitek díky propojení reálného světa s aplikací, která využívá augmentovanou realitu.

Díky speciálním dílkům, které se jmenují BeatBity, získají děti přístup ke spoustě vizuálních efektů, výzev a spoustě dalšího obsahu, které mohou zakomponovat do vlastních videoklipů. Ty pak můžou sdílet s dalšími tvůrci v rámci bezpečné online platformy. Jednoduše si stáhnou aplikaci na Appstore nebo Google Play, naskenují své minifigurky Bandmates a přivedou je k životu ve svém videu. Začít mohou třeba s Punk Pirate BeatBoxem (43103), Party Llama BeatBoxem (43105) nebo Candy Mermaid BeatBoxem (43102).

 

K dispozici jsou také sběratelské Minifigurky Bandmates, které se prodávají v tajemných krabičkách. Krabičky obsahují minifigurku z 1. série Bandmates, 2 náhodné BeatBity, 1 unikátní BeatBit, 1 doplněk, pódium z kostek s prostorem pro 3 BeatBity, návod a sběratelskou brožurku.

 

Přenosná zábava na cesty

Děti si mohou BeatBox ozdobit pomocí LEGO dílků. Např. u Alien DJ BeatBoxu si podle předlohy můžou vytvořit designy s DJským pultem, létajícím talířem nebo raketou – nebo si vymyslet vlastní. Do BeatBoxu se pohodlně vejdou BeatBity i minifigurka, takže se skvěle hodí i na hraní na cestách. V každém BeatBoxu se ukrývá jiná minifigurka Bandmatea, 14 náhodných BeatBitů se speciálními efekty a 2 unikátní BeatBity, které nelze nalézt nikde jinde než u daného Bandmatea.

Ve stavebnicích naleznou děti až 130 různých sběratelských BeatBitů se speciálními efekty. Od potrhlých zvukových efektů přes nová pozadí až po změny kostýmů – každý BeatBit otevírá dveře do světa kreativity a novinek, které čekají na objevení.

Aplikace LEGO® VIDIYO™ je kompatibilní s vybranými zařízeními iOS a Android. Kompatibilitu je možné ověřit na adrese www.LEGO.com/devicecheck.

Zábavné natáčení videoklipů s novou řadou LEGO® VIDIYO™