Zákaznická podpora 313 129 855, Po-Pá: 8-16:30

Kariéra

Maxík rozšiřuje tým a do svého kolektivu přijme hned několik nových kolegyň a kolegů. Pokud máte zájem stát se jeho členem, zkuste si vybrat z níže nabízených pozic.

Logistika:

Maxík přijme novou kolegyni a kolegu do svého nového skladu na pozici skladnice/skladníka.

Očekáváme:

  • Min. dokončené SOU
  • Praxe práce ve skladu min. 1rok
  • Zkušenost s prací se čtečkou čárových kódů
  • Trestní bezúhonnost
  • Osobní odpovědnost, spolehlivost a chuť pracovat

Pracovní náplň:

  • Příjem zboží
  • Vyskladňování zboží
  • Expedice zboží
  • Manipulace se zbožím
  • Kontrola množství a kvality
  • Balení zboží
  • Práce s moderními technologiemi
  • Nástup ihned

Nabízíme:

  • Možnost vzdělávání a profesního růstu
  • Sick days - placené dny při nemoci
  • Odpovídající platové ohodnocení s motivační složkou
  • Stravenky (příspěvek na stravování)
  • Zvýhodněné nákupy nabízeného sortimentu
  • Práce v příjemném prostředí a kolektivu
  • Práce u nejlepšího prodejce dětského zboží v letech 2010,11,12,13,14 a 2015
  • Firemní akce

Informace o pozici:

  • Místo výkonu práce – Všechromy 75, 251 63 Strančice
  • Pracovní vztah na plný úvazek

V případě zájmu nás kontaktujte a své životopisy zasílejte na personalni@famico.cz