Teksta 360: dokonalý mazlíček do pokojíčku

05.12.2018

Domácí zvířátka jsou milá a přítulná, avšak v dnešním rychlém světě je péče o domácího mazlíčka nesnadným úkolem. Je potřeba ho krmit, brát na procházky, starat se o jeho zdraví a také po něm uklízet. Děti často po zvířecím kamarádovi touží, ale je jasné, že povinnosti zůstanou na Vás, a tak i když byste dětem pejska, kočičku nebo jiné zvířátko rádi dopřáli, máte rozum a nenecháte se přemluvit. Co když ale existuje řešení?

Přichází interaktivní robotické štěňátko Teksta!

Nové štěňátko Teksta 360 umí spoustu věcí: chodí, sedne, panáčkuje, vrtí ocasem, vydává různé psí zvuky a překvapí vás, jak je emocionálně inteligentní.

Teksta bude kňučet a plakat, když se cítí osamělý. Pozná, kdy ho hladíte a čím více ho budete hladit, tím bude šťastnější. Schválně jestli vám předvede svůj „šťastný taneček“!

 

 

 

Díky programu umělé inteligence vám Teksta řekne, jak se cítí pomocí svých svítících očí, štěkáním a kňučením. Ví, kdy jste si s ním naposledy hráli nebo na něj mluvili. Má svítící obojek, který se rozzáří, když je Teksta vzhůru.

Teksta skáče neuvěřitelné salto vzad o 360°!  Ovládá spoustu triků, reaguje na doteky a zvuky.

 

 

Zažijte se svým štěňátkem Tekstou kouzlo rozšířené reality. Stáhněte si aplikaci zdarma pro ještě více zábavy.

V aplikaci se můžete o své štěňátko starat – nakrmit ho různým jídlem, vykoupat (nejdřív ho musíte namydlit, pak spláchnout, utřít ručníkem, vysušit fénem a dokonce ho můžete i navonět!). Když je štěňátko nemocné, můžete ho prohlédnout pod rentgenem a vyléčit. A také s ním jít na procházku, venčení potřebuje i váš robotický mazlíček, ale místo hovínek – pšt, kaká baterie. Házejte mu míček nebo ho oblékněte do legračních oblečků! A co je nejlepší – všechny své virtuální aktivity se stěňátkem Tekstou si můžete přímo v aplikaci vyfotit a s barevným rámečkem je sdílet s kamarády.

 

 

 

Teksta 360: dokonalý mazlíček do pokojíčku