Nastartujte jaro naplno s LEGO® novinkami💥

02.03.2021

S novými produkty od LEGO® VIDIYO™ můžou děti všem ukázat, jaký talent se v nich skrývá. Jednoduše si stáhnou zdarma aplikaci, naskenují své minifigurky Bandmates a přivedou je k životu ve svém videu. Děti mohou vybírat z písniček oblíbených hudebníků a k tomu pak přidávat parádní efekty díky BeatBitům. Poté své videoklipy mohou sdílet v aplikaci i mimo ni. Začít mohou třeba s Party Llama BeatBoxem (43105) nebo Unicorn DJ BeatBoxem (43106).

 

Mezi březnové DUPLO novinky patří Stodola, traktor a zvířátka z farmy (10952). Předškoláci a jejich dospělí herní parťáci si spolu užijí edukativní zábavu na farmě. Nechybí traktor s vozíkem plným náčiní a figurky 2 roztomilých oveček, farmáře a dítěte. Děti si vyzkouší, jaké to je starat se o zvířata, přičemž budou rozvíjet jemnou motoriku a sociální a emoční dovednosti. Pro milovníky poníků se skvěle hodí zábavná stavebnice Stáj s poníky (10951), která nabízí 2 roztomilé poníky a vše, co malí stavitelé potřebují pro to, aby se o ně mohli starat. Stavebnice podněcuje nápadité hry a rozvoj důležitých dovedností.

Pokud je vaše dítě nadšený minecrafťák, můžete si být jisti, že stavebnici První dobrodružství (21169) složenou z nejzajímavějších prostředí ze hry si doslova zamiluje. Třípatrový model nabízí spoustu fascinujících prvků, včetně vodního výtahu, sklápěcích kolejí, posuvných dílů a samozřejmě výbušnin. Dobrodružství si s dětmi vychutnají i oblíbené herní postavy Steve a Alex, dále nechybí kostlivci, obarvená kočka, beran a květy posetá květokráva.

 

 

Pomozte malým stavitelům a stavitelkám od 4 let rozvíjet jejich stavitelské dovednosti díky dárku v podobě sady Pekařství v městečku Heartlake (41440). Tento jednoduchý model umožňuje dětem připojit se k Stephanie a Olivii a pomoci jim s výrobou a prodejem lahodných dobrot. Pro trochu starší děti (6+) se hodí stavebnice Veterinární klinika v městečku Heartlake (41446). Model obsahuje recepci, stáje pro Miina koně, vyšetřovnu s veterinárním vybavením a balkon s výhledem. Sada nabízí i část silnice pro ještě větší porci napínavého hraní s LEGO Friends. Děti mohou chodit na kontrolu se svými mazlíčky, starat se na klinice o roztomilá mláďátka nebo se prohánět na koni. 

 

Nastartujte jaro naplno s LEGO® novinkami