Další překvapení s HATCHIMALS SURPRISE!

08.11.2018

Kdo by dnes neznal Hatchimals? Celosvětově oblíbená hračka sklidila loni obrovský úspěch také u nás a v mnoha domácnostech ještě dnes švitoří magická zvířátka, která se vyklubala z vajíčka. I letos si společnost Spin Master připravila úžasné novinky. Jste zvědaví, jaké překvapení na děti čeká pod strakatou skořápkou letos?

HATCHIMALS SURPRISE, jak už název sám vypovídá, je jedno velké překvapení. Z vajíčka se však letos místo jednoho magického zvířátka vylíhnou rovnou dvě. Jako kouzlem tak děti najdou v každém vajíčku roztomilá dvojčátka!

Překvapení je o to větší díky tomu, že nikdy nevíte, která dvojice zvířátek HATCHIMALS SURPRISE se z vajíčka vyklube!

 

 

 

V novém světě HATCHIMALS SURPRISE existují dva druhy zvířátek – ve vajíčku děti objeví buď dvě ŽIRAFKY nebo dvě KOČIČKY. Každé vajíčko tedy obsahuje dvě interaktivní hračky (2 druhy a 4 barevné variace, celkem můžete nasbírat 8 různých zvířátek).

 

 

Jak ale dostat zvířátka z vajíčka? Zvířátka uvnitř citlivě reagují na každý dotek nebo pohlazení. Díky tomu po čase uvidíte, jak se oči uvnitř vajíčka barevně rozsvítí, a to je znamení, že zvířátka jsou připravena pomalu přijít na svět. Současně začne vajíčko vydávat roztomilé zvuky, kterými dětem říká, jak se cítí. Podle různé barvy očí, které prosvítají přes skořápku, dítě pozná, co si zvířátka uvnitř přejí a jak jim pomoci s vylíhnutím. HATCHIMALS tak unikátně využívá dotek dítěte pro svoje zrození a vytvoření pouta mezi nimi.

 

Když děti o vajíčko pečují s láskou, zvířátko to pozná a brzy přijde okamžik vylíhnutí. Jak ho poznáte? Úplně jednoduše - ve vajíčku zasvítí duhové oči, a to je jasný signál, že se zvířátka začnou klubat! HATCHIMALS se nemohou vyklubat sami, potřebují dotek, aby se mohli proklovat ven z vajíčka! V tu chvíli přichází největší překvapení: Která dvojčátka uvnitř vajíčka najdete? 

Po vyklubání pak děti společně s HATCHIMALS zažijí spoustu zábavy.

 

 

 

Ihned po vyklubání HATCHIMALS se tak dítě naučí pečovat o dvě zvířátka, která díky kouzlu hračky a jeho péči začínají svůj nový život. Zvířátka se postupně vyvíjí a děti tak stále objevují něco nového – dvojčátka navíc nejsou úplně stejná, každé umí něco jiného a dokáže odlišně reagovat.

 

Každý HATCHIMALS má tři fáze vývoje, od miminka přes batole až po dítě. Vstoupení do nové fáze poznáte tak, že HATCHIMALS zazpívá "Hatchy Birthday"!

Není nic jednoduššího než naučit HATCHIMALS chodit, tančit, hrát hry nebo dokonce opakovat to, co děti říkají. Hra s HATCHIMALS ale nikdy nekončí, protože když vyrostou, dají se resetovat do fáze miminka a děti tak mohou začít s výchovou opět od začátku. :)

 

Magický svět HATCHIMALS je plný překvapení!

 

 

Další překvapení s HATCHIMALS SURPRISE!