Party POPteenies: Užijte si tu nejlepší párty!

04.10.2018

Party POPteenies

 

Party POPteenies nepřestanou překvapovat od momentu nadšení, kdy rozbalíte tubu, až po samotné „vystřelení“ sběratelské panenky s konfetami. Následuje tvoření miniaturního světa párty panenek, který je plný zábavy a radosti. Vše od rozbalování tub, až po hrací sady, které obsahují všechny doplňky pro párty, povzbuzuje děti, aby se zapojily do nápadité hry, při které svět Party POPteenies plně ožívá.

Party POPteenies

Díky více než 25 panenkám ze tří různých tematických skupin ‒ Winter Wonderland Surprise (Překvapení zimní říše divů), Cutie Animal Surprise (Překvapení s roztomilým zvířátkem) a Rainbow Unicorn Surprise (Překvapení s duhovým jednorožcem), které je možné sbírat – budou děti vždy překvapené tím, co najdou uvnitř! Každá hrací sada z řady Party POPteenies se dodává s mixem panenek, doplňků a dokonce konfetami, které se hodí na každou party!

 

  • Surprise Popper: Základní tuba, ze které otočením spodní části „vystřelí“ konfety a sběratelská panenka. Ve spodní části tuby najdeš i krásné párty doplňky. Díky třem různým party tématům, Rainbow Unicorn, Cutie Animal nebo Winter Wonderland, je tady něco pro každého. Každá panenka má detailní rysy a okouzlující oblečky a roztáčí svou vlastní party!

 

  • Double Surprise Popper: Dvě tuby, dvojité překvapení! Z jedné tuby „vystřelí“ s konfetami exkluzivní sběratelská panenka a z druhé zase extra balík exkluzivních párty doplňků! Díky třem možnostem sběratelských sad můžete rozbalit Rainbow Unicorn, Cutie Animal nebo Winter Wonderland Popteenie. Každá sada Double Popper obsahuje tematické nálepky a závěsné dekorace pro ještě krásnější holčičí párty!

 

 

  • Party Surprise Box Playset: Tato hrací sada zabalená jako dárek má malé okénko, kde uvidíte, co je ukryto uvnitř. Panenka stojí vedle své mini tuby s konfetami a čeká na párty! Rozbalte svou hrací sadu a objevte pohoštění a nepostradatelné věci na párty, které vám pomohou přeměnit váš Party Surprise Box sadu ve scénu pro večírek. Vaše sada Party Surprise Box je vybavena stuhami a balónky, díky kterým je perfektní pro uspořádání večírku. Dokonce můžete jedno balení přeměnit na taneční parket! Dodejte poslední výzdobu díky listu se samolepkami a potom už pozvěte všechny svoje Party POPteenies kámošky na oslavu.

 

 

  • Poptastic Party Playset: Rozbalte sadu Poptastic Party Playset a zažijte nejlepší večírek s Party Popteenies! Balení obsahuje otáčivý taneční parket, fotokoutek, banketový salonek a luxusní výtah. Tohle místo prostě žije! Můžete si dokonce vybalit jednoho hosta a tři dárky jako překvapení. S jednou panenkou na otáčivém tanečním parketě a jednou ukrytou v dortu, je zde prostor až pro šest dalších panenek POPteenies na tanečním parketu. Se třemi různými druhy pozadí a zábavnými rekvizitami mohou vaše panenky Party POPteenies předvádět všechny možné pózy. Užijte si tu nejlepší party ve městě!

 

 

 

 

Party POPteenies: Užijte si tu nejlepší párty!