Sylvanian Families ve filmu: Dárek od Freyi – Připravte se na magickou premiéru už 6. června 2024

28.05.2024

 

Magický svět Sylvanian Families

Sylvanian Families jsou kouzelné figurky, které po celá desetiletí okouzlují děti i dospělé. Od roku 1985, kdy byly poprvé představeny, se tyto roztomilé postavičky zvířátek staly symbolem radosti, přátelství a rodinných hodnot. Každá rodina, ať už jde o králíčky, medvídky, ježečky nebo veverky, má svůj vlastní jedinečný příběh a charakter.


O čem je film Sylvanian Families ve filmu: Dárek od Freyi?

Ve vesnici Sylvania se blíží každoroční festival, událost, kterou všichni obyvatelé netrpělivě očekávají. Všichni jsou nadšeni a pilně se připravují na své festivalové kousky. Freya Chocolate, malá králíčková holčička, má ale problém. V den festivalu má její maminka narozeniny a Freya vůbec netuší, jaký jí dát dárek. Navíc dostala důležitý úkol vybrat Strom roku, což je hlavní událost festivalu.

 

Jaký bude mít Freya úspěch?


Freya je odhodlaná zvládnout obě výzvy. Během své cesty za perfektním dárkem pro maminku a výběrem toho nejkrásnějšího stromu se setká s různými přáteli a obyvateli Sylvanian Village, kteří jí pomáhají a poskytují cenné rady. Bude muset využít veškerou svou kreativitu a odvahu, aby našla ideální dárek a vybrala ten pravý strom, který bude hrdě reprezentovat jejich vesnici.