Zábava v městečku Heartlake pokračuje 🤩

01.06.2021

Dopřejte malým fotbalistkám a fotbalistům možnost dávat góly. Potěšte je novou hračkou, kterou si zamilují. Společnost LEGO v červnu uvádí novinku Miin fotbalový boxík (41669) z řady LEGO® Friends, která představuje skvělý spontánní dárek pro sportovní nadšence a fanoušky LEGO stavění, jelikož kombinuje oba tyto aspekty. Tento herní boxík připomínající zvenku sportovní batoh obsahuje minipanenku Miu a figurku pejska v náhodné barvě. Jedna polovina ukrývá fotbalovou branku a druhá slouží jako šatna. Dílky lze k boxíku i připojit, čímž si zajistíte bezstarostnou zábavu na cestách – už žádné ztracené kostky.

 

 

Další červnovou novinkou ze stejné řady je Lesní jezdecké středisko (41683). Třípatrový model ranče je doslova nabitý nejrůznějšími detaily a doplňky. Stavebnice obsahuje také figurky, se kterými děti prožijí nespočet dobrodružných příběhů. Mohou se mohou připojit k Mie, Savannah, jejímu vodicímu psu Goldiemu a bráškovi Kevinovi a vyrazit společně na projížďku lesem. Po návratu se na ranči budou muset o koníky postarat a teprve pak si budou moci odfrknout v domku, ve kterém nechybí kuchyně, ložnice a jídelna.

 

 

Nakupování i návštěva bio kavárny

Potěšte malé nadšence do nakupování stavebnicí Nákupní centrum v městečku Heartlake (41450). Součástí je 6 postaviček, mezi kterými najdete i mikropanenku. Děti mohou objevovat řadu obchodů a užít si skvělý den s Emou a její rodinkou. Tato stavebnice není jenom o oblečení. V celkem 5 obchodech nabízí nejrůznější zboží – od potravin a hudebnin až po moderní elektroniku a hračky. Sada obsahuje 2 samostatné modely pro větší herní možnosti. Navíc nechybí fotobudka a módní molo. Menší části modelu se pohodlně vejdou do baťůžku, a je tak možné si s nimi hrát i u kamarádů doma nebo ve škole o přestávce.

 

 

Hledáte kreativní narozeninový dárek pro dítě, jemuž záleží na naší planetě? Stavebnice Bio kavárna v městečku Heartlake (41444) z řady LEGO® Friends jej zabaví na celé hodiny. Sada zaměřená na trvalou udržitelnost nabízí kuchyňku, kde mohou děti připravovat vybrané dobrůtky, ale také zahradu, kde lze pěstovat různé plodiny. Sada překypuje chytrými detaily, které potěší každé ekologicky uvědomělé dítě. Kluci a holky mohou Mie z LEGO Friends pomoci třídit odpad v recyklační stanici. Rozkošné kolo na přepravu džusů umožňuje minipanenkám prohánět se po městečku Heartlake a rozvážet lahodné nápoje bez emisí!

 

 

 

 

 

Zábava v městečku Heartlake pokračuje