Ravensburger nejen pro automobilové nadšence

21.11.2018

Pro letošní podzim si společnost Ravensburger připravila žhavou novinku pro milovníky krásných aut. Kultovní vůz Porsche 911R ze 108 plastových dílků, které drží pohromadě díky technologii EasyClick, jistě potěší nejednoho fanouška rychlých kol.

Porsche 911R doplní krásnou kolekci legendárních autobusů VW T1, které společnost nedávno uvedla na trh ve třech verzích – klasický, indiánské léto a pojízdné občerstvení.

 

 

Porsche 911R

 

 

 

Autobusy VW T1

Miniatura Volkswagenu T1 se skládá ze 162 kvalitních a velmi pevných plastových dílků. K sestavení autobusu nepotřebujete žádné lepidlo – dílky do sebe dokonale pasují. Jsou vyrobené z vysoce kvalitního plastu, a proto se nemusíte bát, že by se při stavbě některý dílek poškodil. Všechny 3 verze obsahují pohyblivá kola, díky kterým působí výsledný model realistickým dojmem.

Díky číslům na vnitřní straně každého dílku a jednoduchým instrukcím je úspěšné složení modelu hračka. Pokud si ale nechcete stavbu usnadňovat, můžete se pustit do práce bez číselné nápovědy. Je to jen na Vás :)

 

Klasická červenobílá verze

 

 

Indiánské léto

Ten nejlepší dárek pro všechny surfaře a milovníky bezstarostného léta, cestování a hudebních festivalů. Moře, volnost a pestré barvy, to vše v sobě nese model Volkswagen T1 Indiánské léto. Zavřete oči a vydejte se na cestu tímto kultovním autobusem, rozpusťte si vlasy, surfová prkna dejte na střechu a užijte si dlouhé prázdniny!

 

 

Pojízdné občerstvení

Pokud jste milovníkem cestování a dobrého jídla, tak tento kousek byl vytvořen přímo pro vás. Krásně vám doplní volné místo na kuchyňské lince nebo vedle vaší sbírky kuchařek.

 

 

Ravensburger nejen pro automobilové nadšence