Co nesmí chybět ve školním penále? Máme pro vás tipy pro žáky první třídy.

19.07.2022

 

STABILO® EASYgraph ergonomická tužka

Malému školákovi by v pouzdře neměla chybět ergonomicky tvarovaná trojhranná grafitová tužka STABILO® EASYgraph, která intuitivně navede dětskou ruku ke správnému úchopu a díky tomu naučit se psát bude výrazně jednodušší. Má neklouzavé plošky pro špetkový úchop prstů, existuje ve variantě pro praváky (červené zakončení) a pro leváky (žluté zakončení). Tuha se neláme a má tvrdost HB (č. 2). Tužka je vyrobena v ČR. V nabídce je v pěti sytých a třech pastelových barvách, takže ji můžete sladit s ostatní výbavou. J

 

 

 

STABILO® EASYoriginal ergonomický roller

Chcete-li svému školákovi ulehčit psaní nebo mu pomoci k prvním písmenkům, doporučujeme vybavit ho novým rollerem STABILO® EASYoriginal. Ergonomicky tvarovaný roller disponuje novou optimalizovanou úchopovou zónou z neklouzavého materiálu, díky které jsou dětské prsty intuitivně navedeny ke správnému úchopu pera. Roller lehce klouže po papíře, nedělá kaňky a neškrábe. Díky speciální úchopové zóně zvlášť pro leváky a praváky napomáhá malým školákům k uvolněnému držení pera a zabraňuje předčasné únavě svalstva ruky a bolestem ruky při psaní. S každou novou náplní je dodávaný i nový hrot, inkoust je zmizíkovatelný.

 

 

Barevně sladěné psací potřeby

Slaďte dětem barevně jejich školní psací potřeby! Klukům se bude líbit pero, grafitové tužky, ořezávátko a guma laděné do modra. Holčičky ocení trendy růžovou. Pozadu s oblíbeností nezůstane ani netradiční limetková zelená. Pro milovníky jemných odstínů jsou ideální pastelové varianty produktů. Navíc pera, tužky, pastelky a ořezávátka od STABILO® jsou ergonomické, takže dětem padnou skvěle do ruky a intuitivně je navedou ke správnému úchopu psací pomůcky a tím k uvolněnému držení.

 

 

 

STABILO® EASYcolors

Odborníky doporučené pastelky, které dítě navíc intuitivně navádí ke správnému úchopu. Pastelky mají trojhranný úchop a jedinečné neklouzavé úchopové plošky pro správné rozložení prstů, kterým se podpoří uvolněné držení. Pastelky jsou ve variantě pro leváky a praváky. Nabízí širokou paletu barevných odstínů a dají se dokupovat po jednotlivých kusech, takže dětem vydrží dlouhou dobu.

 

 

Kreslete si pro radost!

S trojhrannými pastelkami STABILO® Trio silné to půjde téměř samo!

Pastelky mají kvalitní nelámavé tuhy a zářivé barvy. Díky trojhrannému tvaru se dětem dobře drží. V tuze se vyskytuje vysoký podíl pigmentu, takže aniž by na ně děti musely tlačit, kreslí zářivé tóny barev. Své využití najdou i ve škole. Různá balení až s 24 odstíny pro ty nejkrásnější obrázky. Můžete si i samostatně dokoupit jednotlivé barvy pastelek.

 

 

Pro malé školáky na letní dobrodružství

Pastelky STABILO® woody 3 v 1 – děti je milují, protože s nimi mohou kreslit téměř na cokoli – dřevo, karton, sklo, kůže, plast, kov, černý papír a další hladké povrchy. Rodiče mohou zůstat v klidu, protože barvy lze z hladkých povrchů velmi snadno smýt. Díky své tloušťce je tato multifunkční pastelka, vodovka a voskovka ideální pro dětské ruce. Hodí se na extra dloooouhé kreslení, tuha obsahuje osmkrát více barvy než běžná pastelka. Tlustou tuhu nelze zlomit, vydrží i to nejdivočejší dětské malování.

 

Autor článku: STABILO®

Co nesmí chybět ve školním penále? Máme pro vás tipy pro žáky první třídy.

Související produkty