Super rychlé auto nebo výkonný teréňák? Rozjeďte to s vozidly LEGO®🚗🚙

03.05.2021

Děti, které zbožňují repliky aut, si zamilují stavebnici Sporťák (60285) od LEGO® City. Model nabízí úžasné detaily včetně aerodynamické karoserie, odnímatelné střechy, nebo sportovních černých ráfků. Stačí přidat špetku fantazie a vyrazit na dálnici!

 

Malé milovníky legendární italské automobilky Ferrari určitě nadchne Ferrari F8 Tributo (76895) z řady LEGO® Speed Champions. Auta této řady jsou nyní o 25 % větší než kdy dřív, což znamená ještě více autentických detailů. Model vozu F8 Tributo nabízí stejně krásný design jako originál, který se může pochlubit nejrychlejším motorem V8 v dějinách značky Ferrari. Stavebnice zároveň obsahuje minifigurku závodního jezdce Ferrari. Model měří 4 cm na výšku, 15 cm na délku a 8 cm na šířku.

 

 

Ferrari není nikdo dost!

Ferrari 488 GTE je auto jako žádné jiné – pro svou značku získává v těch nejtěžších vytrvalostních závodech světa prestižní trofeje již řadu let. Nyní si děti mohou postavit vlastní model ve stylu LEGO® Technic s autentickými designovými detaily, které se neliší od kultovního originálu. Tato stavebnice (42125) se vyznačuje úžasnou pozorností vůči detailům, a díky tomu vystihuje pravou povahu aut Ferrari. Mezi funkce patří přední a zadní zavěšení kol, otevírací dveře, motor V8 s pohyblivými písty a volant. Originální samolepky a autentické barvy dodávají tomuto epickému modelu na autentičnosti.

 

 

Sotva se najde dítě, které by si nechtělo postavit vlastní vysoce výkonný teréňák 4x4. S modelem Jeep® Wrangler (42122) z řady LEGO® Technic se nyní sny mohou stát skutečností. Kluci a holky od 9 let si s tímto kultovním teréňákem užijí spoustu zábavy. Díky přednímu řízení pomocí tlačítka a výkonnému odpružení náprav mohou svůj model testovat na překážkách po celé domácnosti. Proč je tento model tak podobný skutečnému vozidlu? Nabízí otevírací dveře, sklápěcí zadní sedadla, rezervní pneumatika nebo naviják. Model vozu Jeep® Wrangler Rubicon měří přes 12 cm na výšku, 24 cm na délku a 13 cm na šířku – ideální velikost na hraní i vystavení.

 

 

Super rychlé auto nebo výkonný teréňák? Rozjeďte to s vozidly LEGO®

Související produkty

Skladem U Vás již zítra
359 Kč