Kreslení nikdy nebylo zábavnější! Je tu SmART Sketcher PRO 🖍

02.12.2021

SmART Sketcher PRO je kreslící projektor, který ukazuje dětem, jak kreslit a psát jako profesionál. Pomocí přednastavených šablon, nebo obrázků přidaných z mobilního zařízení dítě může nakreslit jakýkoliv obrázek. Pokyny krok za krokem vedou malé ruce celým procesem tvorby obrázku. 

 Inovativní Projektor Smart Sketcher 2.0 byl vytvořen tak, aby pomohl dítěti objevit jeho výtvarné nadání. Spolehlivé zařízení ve verzi PRO obsahuje 60 obrázků, které poslouží jako inspirace k tvoření. Projektor vydává zvuky imitující kreslené postavičky, zvířata nebo předměty a také napomáhá výuce angličtiny.

 

 

Hračka uvolňuje ruku, procvičuje soustředění a rozvíjí představivost. SmART Sketcher formou asociace učí i angličtinu. Výrobce projektoru SmART Sketcher zaručuje bezpečnost používání nejmladším. Každá součástka hračky je precizně vyrobena z testovaných a nezávadných materiálů. Základna projektoru v novém tvaru vysouvacích nohou je stabilní a odolná vůči poškození. 

 

 

SmART Sketcher učí děti formou poměrně nového učebního konceptu STEAM, který nahrazuje v doposud používaný koncept STEM. Rozdíl je v tom, že do metodiky výuky technických a vědních oborů je zahrnut i princip ART (umění), což znamená, že se do výuky stejných předmětů koncept snaží zahrnout kreativní myšlení a umění. Děti tak mohou rozvíjet jejich zvědavost a nadšení pro učení se nových věcí.

 

Kreslení nikdy nebylo  zábavnější! Je tu SmART Sketcher PRO