Sběratelské panenky Cry Babies Magic Tears 💧

14.05.2021

Každá panenky z edice Cry Babies Magic Tears má svoji osobnost, sny a také své cíle. Děti panenky mohou poznat po jménu, schopnostech a hlavně díky pyžamku se vzorem skutečných, nebo fantastických zvířátek, či ovoce.

Cry Babies Magic Tears ze zlaté edice

Cry Babies Magic Tears je unikátní edice panenek v domečku ve tvaru zlaté slzy. Uvnitř domečku holčičky naleznou jednu ze šesti verzí známých panenek, tentokrát v pyžamku ve zlaté barvě. Panenky roní zlaté slzy po napllnění hlavičky vodou a zmáčknutí bříška. Voda se dá doplnit otvorem v hlavičce, kam vodu nalejete přímo, nebo napojíte panenku lahvičkou, kterou má uloženou v domečku společně s dalšími až 7 různými doplňky. 

 

 

Cry Babies Magic Tears Tutti Frutti

 

Panenky Tutti Frutti bydlí v domečku připomínající ovocný shake. Holčičky mohou získat jednu z třinácti různých panenek v roztomilém pyžamku s motivem ovoce a ovocnou vůní. Každá panenka má své jméno, vlastnosti a dovednosti a k tomu odpovídající výbavu, kterou si s sebou nosí v domečku. Panenky stejně tak, jako panenky ze zlaté edice, roní slzy.

 

 

Další herní zážitek zajistí velká interaktivní panenka Tutti Frutti ronící slzy, která umí napodobit i dětský pláč a lze ji utišit dudlíkem. Dudlíkem se zastaví i proud slz. Pyžamka velkých panenky jdou sundat a normálně vyčistit. Barevné slzy a vůně panenek nejsou stálé, panenky voní až do vyprchání parfému a barevné slzy potečou do vyčerpání gelové náplně v hlavičce. Výška panenky je 29 cm.

 

Se všemi panenkami se lze seznámit v seriálu na YouTube na kanále Kitoons. Panenky v krátkých seriálech zažívají nečekaná dobrodružství ve fantastickém světě. 

 

 

Sběratelské panenky Cry Babies Magic Tears