Pojďte stavět ze stavebnic COBI!🚢🛩

20.09.2021

Postavte nový model Titaniku v měřítku 1:450 v sadě Titanik Executive edition. Ve své době šlo o největší parník světa. R.M.S. Titanic byl jedním ze tří parníků typu Olympic, který byl určen pro přepravu cestujících a pošty mezi Evropou a severní Amerikou. Vešlo se do něj až 2 603 cestujících a 899 členů posádky. A přestože byl považován za nepotopitelný, ztroskotal během své první plavby dne 15. dubna 1912 po srážce s ledovcem. Ikonický model měří po sestavení 64 x 19,5 cm a postavíte ho z 960 kostek stavebnice. Model má pohyblivé části, např. jeřáby, lodní šroub nebo kormidlo. V této sadě najdete také stojánek na vystavení modelu se jménem lodi. Model neobsahuje žádné samolepky, veškerá grafika je natištěna přímo na kostkách stavebnice kvalitním stálobarevným tiskem. 

Pro milovníky aut přinášíme nové modely škodovek, vyrobené pod licencí Škoda. Ať už jste fanoušky modelu Kodiaq, Karoq nebo Fabie, z naší nabídky si vyberete. Všechny modely jsou v měřítku 1:35. Nové modely jsou Škoda Scala v červené barvě a Škoda Scala combi v bílém provedení.

                

A novinky máme také pro fanoušky vojenské techniky. Letos jsme připravili tanky v nové velikosti – v měřítku 1:48. Vyberte si model sovětského tanku T-34 nebo německého tanku Panzer VI Tiger z 2. světové války. 

         

Nebo si můžete postavit větší modely tanků z 2. světové války z Historical collection (Historické kolekce), které přesně odpovídají svým předlohám a do kterých se vejdou figurky vojáků. Modely mají spoustu pohyblivých částí, jako funkční pásy, otvírací poklopy, otočné věže a mnoho dalších. Vyberte si třeba model německého tanku Panzer IV Ausf. G v pouštním provedení, používaného Deutsche Afrikakorps v 2. světové válce, nebo úžasný model tanku Sherman M4A3E2 Jumbo z bitvy v Ardenách roku 1944 nebo obrněný polopásový transportér německé armády Sd. Kfz 251/1 Ausf. A

       

A protože se nebojovalo pouze na zemi, nesmí vám ve sbírce chybět ikonický letoun Heinkel HE 111 P-2 z 2. světové války. Heinkel 111 byl střední bombardér používaný Luftwaffe. Letoun byl navržen před válkou a vyznačoval se skleněnou přídí, aerodynamickým tvarem a skvělými výkony. HE 111 mohl nést 2,5 tuny bomb a byl vyzbrojen šesti kulomety ráže 7,92 mm a 20 mm kanónem, což umožňovalo velmi účinnou ochranu před pronásledujícími stíhači. Sestavený model měří 39 x 11 cm a má rozpětí křídel 50 cm. Je tak větší než krabice, ve které ho koupíte. Model má mnoho pohyblivých prvků, jako jsou otočná kola s gumovými pneumatikami, pohyblivé vrtule a křidélka. Do kabiny můžeme umístit dvě figurky pilotů. Pod trupem jsou připevněny dvě bomby. Do poklopu s bombami můžeme umístit dalších 6 nábojů. 

Naše modely neustále vylepšujeme. V balení už nenajdete žádné samolepky, veškerá grafika je natištěna přímo na kostkách stavebnice kvalitním stálobarevným tiskem odolným proti oděru a slunečnímu záření.

 

A všimli jste si, že spousta našich modelů je v měřítku? Vezmete-li v úvahu pevně danou velikost kostky stavebnice a že model musíme udělat tak, aby přesně odpovídal předloze, jedná se o poměrně velký oříšek. 

 

Tak co si dnes postavíte vy?

 

 

 

O stavebnicích COBI

 

100% evropský výrobek – stavebnice vyrábíme v Polsku z materiálů evropského původu

100% kvalita

100% kompatibilní s jinými značkami

50% obalů je z recyklovaného papíru

 

 

Pojďte stavět ze stavebnic COBI!

Související produkty