nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Bluesky Harry Potter Držák na tužky Gringotova banka
Bluesky Harry Potter Držák na tužky Gringotova banka
Přineste kousek magického světa Harryho Pottera přímo na váš psací stůl s držákem na tužky ve tvaru ikonické Gringottovy banky. Tento originální doplněk nejenže uspořádá vaše psací potřeby, ale také vnese do pracovního koutku atmosféru kouzelnického světa plného tajemství a dobrodružství.
Držák se stane skvělým dárkem pro fanoušky slavné série i milovníky originálních dekorací. Zajímá vás, jak může takový malý detail oživit váš den? Stačí jen položit tužky do tohoto stylového stojanu a nechat se unést fantazií Harryho Pottera.
Věk: 3+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 13.50 cm |
| Výška balení | 19.00 cm |
| Délka balení | 9.00 cm |
| Váha balení | 0.47 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |