nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Bluesky Harry Potter Batoh Premium
Bluesky Harry Potter Batoh Premium
Objevte kouzlo Bradavic s volnočasovým batohem Harry Potter Premium, který nabízí nejen magický design, ale i praktické vlastnosti pro každodenní nošení. Polstrovaná záda a nastavitelné popruhy zajišťují maximální pohodlí při nošení, zatímco držadlo umožňuje snadnou manipulaci.
Hlavní přihrádka s dvojitým otvorem poskytuje dostatek prostoru pro všechny vaše školní nebo volnočasové potřeby. Přední kapsa na zip je ideální na drobnosti, které chcete mít vždy po ruce. Boční panely ze síťoviny zase poslouží například na láhev s pitím. Stylový batoh pro fanoušky Harryho Pottera přináší kombinaci designu a funkčnosti v jednom.
Věk: 6+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 17.00 cm |
| Výška balení | 39.00 cm |
| Délka balení | 29.00 cm |
| Váha balení | 0.33 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |