nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Bluesky Harry Potter Poznámkový set
Bluesky Harry Potter Poznámkový set
Ponořte se do kouzelného světa Harryho Pottera s tímto stylovým poznámkovým setem Bluesky, který obsahuje pero a blok na poznámky zdobené ikonickými motivy z oblíbené knižní a filmové série. Tento set je perfektní pro každého fanouška, který rád zapisuje své myšlenky, nápady či školní poznámky s nádechem magie.
Elegantní design kombinuje funkčnost a tematický vzhled, který potěší malé i velké čaroděje. Připravte se zaznamenat všechny své kouzelné plány a dobrodružství s tímto praktickým a zároveň okouzlujícím doplňkem.
Věk: 6+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 9.00 cm |
| Výška balení | 9.00 cm |
| Délka balení | 9.00 cm |
| Váha balení | 0.27 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |