nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Bluesky Harry Potter Pero pohyblivé
Bluesky Harry Potter Pero pohyblivé
Vstupte do světa magie s originálním pohyblivým perem Harry Potter, které oživí každý váš zápis! Toto pero je vybaveno odnímatelnou figurkou, která se po zapnutí začne pohybovat a přináší tak do psaní kouzelný prvek.
Ať už jste fanoušky Bradavic nebo hledáte jedinečný dárek pro malého čaroděje, díky možnosti výměny figurky můžete své pero snadno přizpůsobit svému oblíbenému motivu. Díky kompaktním rozměrům se skvěle vejde do školního penálu či kancelářské tašky a stane se vaším věrným společníkem nejen při psaní poznámek, ale i při kouzlení každodenních úkolů.
Věk: 6+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 7.50 cm |
| Výška balení | 2.30 cm |
| Délka balení | 23.70 cm |
| Váha balení | 0.03 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |