Lexibook Digitální vysílačky s dosahem až 5 km
Lexibook Digitální vysílačky s dosahem až 5 km
Připravte se na nekonečná dobrodružství s digitálními vysílačkami Lexibook, které zvládnou komunikaci až na vzdálenost 5 km! Tyto dětské walkie-talkie jsou ideální pro hry venku i doma, kde podpoří týmovou spolupráci a umožní dětem vymýšlet neuvěřitelné příběhy. Díky jednoduchému ovládání je zvládnou i ti nejmenší hráči a odolné provedení zajistí spolehlivost při každodenním používání.
Nechte své děti objevovat kouzlo komunikace a společného hraní s těmito praktickými vysílačkami, které rozvíjejí fantazii a podporují sociální dovednosti. Ať už jde o výpravu do parku nebo hru na schovávanou doma, Lexibook vás nezklame.
Věk: 3+
Typ baterie: AAA 1,5 V
Baterie: nejsou součástí balení
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 15.10 cm |
| Výška balení | 21.70 cm |
| Délka balení | 4.70 cm |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| Typ baterií | AAA 1,5 V |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| počet baterií | 6.00 ks |