nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Lexibook Digitální nabíjecí vysílačky s dosahem až 5 km 8 kanálů
Lexibook Digitální nabíjecí vysílačky s dosahem až 5 km 8 kanálů
Vstupte do světa dobrodružství s digitálními nabíjecími vysílačkami Lexibook, které umožňují komunikaci až na vzdálenost 5 km! S osmi kanály pro volbu a jednoduchým ovládáním jsou ideální pro malé průzkumníky i zkušené hráče. Díky robustnímu designu zvládnou náročné venkovní hry i každodenní používání, zatímco podpora týmové hry přináší nekonečné možnosti zábavy a spojení mezi sourozenci či kamarády.
Tyto vysílačky jsou připravené na dlouhé hodiny dobrodružství bez starostí o výměnu energie díky dobíjecím bateriím. Užijte si komunikaci plnou radosti a napětí, která rozproudí dětské hry novým způsobem.
Věk: 3+
Počet kanálů: 8
Dosah: až 5 km
Baterie: Dobíjecí baterie (součást balení)
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 15.00 cm |
| Výška balení | 18.00 cm |
| Délka balení | 4.60 cm |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| Typ baterií | Jiné |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |