nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Lexibook Digitální vysílačky jednorožec s dosahem až 2 km
Lexibook Digitální vysílačky jednorožec s dosahem až 2 km
Vydejte se na nezapomenutelná dobrodružství s digitálními vysílačkami Lexibook jednorožec, které nabídnou komunikaci až do vzdálenosti 2 km. Tyto dětské walkie-talkie jsou navrženy tak, aby podporovaly týmovou hru a rozvíjely schopnost spolupráce mezi sourozenci či kamarády.
Díky jednoduchému ovládání je zvládnou i ti nejmenší, zatímco odolné provedení zajistí dlouhodobou zábavu venku i doma. Připravte se na nekonečné hodiny plné fantazie a dobrodružství, kde hranice určuje jen vaše představivost! Zvládnete udržet kontakt i v největších hrách? Vyzkoušejte to s Lexibookem!
Věk: 3+
Baterie: AAA (nejsou součástí balení)
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 28.30 cm |
| Výška balení | 21.10 cm |
| Délka balení | 5.00 cm |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| počet baterií | 6.00 ks |
| Typ baterií | AAA 1,5 V |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |