nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Lexibook CD přehrávač PJ Masks
Lexibook CD přehrávač PJ Masks
Objevte radost z poslechu oblíbených písniček s Lexibook CD přehrávačem PJ Masks, který je navržený speciálně pro malé fanoušky těchto hrdinů. Tento přehrávač spojuje moderní design s praktičností a odolností, takže je ideální nejen na doma, ale i na cesty.
Díky bezpečnému provedení a kvalitnímu zpracování mohou rodiče klidně věřit, že jejich děti mají spolehlivého společníka při poslechu hudby. Užijte si zábavu a pohodlí v jednom produktu, který je skvělým dárkem pro každé dítě milující PJ Masks.
Věk: 4+
Baterie: C (1,5V), 6 ks (nejsou součástí balení)
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 4 let |
| Šířka balení | 23.80 cm |
| Výška balení | 11.60 cm |
| Délka balení | 20.30 cm |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| Typ baterií | C (1,5V) malý monočlánek |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| počet baterií | 6.00 ks |