nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Lexibook CD přehrávač Mimoni se 2 mikrofony
Lexibook CD přehrávač Mimoni se 2 mikrofony
Užijte si hodiny zábavy s Lexibook CD přehrávačem Mimoni, který přináší karaoke pro malé zpěváky přímo do vašeho domova i na oslavy. Tento dětský přehrávač je vybaven dvěma mikrofony, takže zpívání a hraní rolí mohou být společným zážitkem pro kamarády nebo sourozence.
Díky praktickému ovládání navrženému speciálně pro děti je používání jednoduché a intuitivní. Odolná konstrukce zajistí, že vydrží i časté používání a všechny dětské radovánky. Podporuje rozvoj sebevědomí a kreativity, což z něj činí skvělý dárek pro každého malého fanouška hudby a zpěvu.
Věk: 3+
Baterie: C (1,5V) malý monočlánek, nejsou součástí balení
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 27.50 cm |
| Výška balení | 25.00 cm |
| Délka balení | 11.00 cm |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| Typ baterií | C (1,5V) malý monočlánek |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| počet baterií | 4.00 ks |