nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Lexibook CD přehrávač Minnie s bluetooth a světelnými efekty
Lexibook CD přehrávač Minnie s bluetooth a světelnými efekty
Slyšeli jste už o přehrávači, který nejen hraje hudbu, ale zároveň rozsvítí dětský pokoj světelnými efekty? Lexibook CD přehrávač Minnie s bluetooth a světelnými efekty je ideálním společníkem pro malé milovníky hudby. Jeho odolné provedení zaručuje bezpečné používání i při každodenních dobrodružstvích, ať už doma nebo na cestách.
Díky bezdrátovému připojení přes Bluetooth si děti mohou snadno pustit své oblíbené písničky z různých zařízení. Tento stylový přehrávač nabízí kombinaci zábavy a praktičnosti v jednom produktu, který ocení jak děti, tak rodiče. A co víc, díky kompaktním rozměrům se vejde kamkoliv a stane se nepostradatelným parťákem pro všechny malé posluchače.
Věk: 3+
Baterie: C (1,5V), nejsou součástí balení
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 22.60 cm |
| Výška balení | 13.10 cm |
| Délka balení | 25.80 cm |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| Typ baterií | C (1,5V) malý monočlánek |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Holka |
| počet baterií | 6.00 ks |