nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Bluesky Wednesday Penál barevný
Bluesky Wednesday Penál barevný
Vstupte do světa barev a zábavy s penálem Wednesday, který promění každodenní školní rutinu v radostnou chvíli plnou kreativity. Tento výrazný penál nabízí nejen praktické uspořádání, ale i jedinečný design inspirovaný oblíbenou postavou Wednesday, která potěší malé i větší fanoušky.
Je ideální pro uložení všech psacích potřeb a díky kvalitnímu materiálu zajistí dlouhou životnost během celého školního roku. Připravte se na školu se stylem a originalitou, které tento penál přináší!
Věk: 6+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 22.00 cm |
| Výška balení | 22.00 cm |
| Délka balení | 10.00 cm |
| Váha balení | 0.06 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |