nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Bluesky Wednesday Set boxů
Bluesky Wednesday Set boxů
Objevte praktický set Bluesky Wednesday, který obsahuje tři plastové boxy ideální pro skladování i ohřev jídel v mikrovlnné troubě. Tento set vám usnadní každodenní přípravu a přenos jídla, ať už do školy, práce nebo na výlet. Díky kompaktním rozměrům se snadno vejde do batohu nebo tašky a je vhodný pro děti od 6 let i dospělé, kteří ocení praktičnost a jednoduchost použití.
Už žádné starosti s přenášením jídla – tento set vám poskytne pohodlí a hygienu v jednom balení.
Věk: 6+
Počet kusů: 3
Materiál: plast
Možnost ohřevu v mikrovlnné troubě
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 11.80 cm |
| Výška balení | 11.80 cm |
| Délka balení | 5.30 cm |
| Váha balení | 0.16 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |