nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Bluesky Wednesday Školní set premium eko balení
Bluesky Wednesday Školní set premium eko balení
Objevte prémiový školní set Bluesky Wednesday v ekologickém balení, který kombinuje špičkovou kvalitu s originálním designem inspirovaným tajemným světem Nevermore. Tento set je ideální volbou pro všechny děti od 6 let, které chtějí mít své školní potřeby nejen praktické, ale i stylové a šetrné k přírodě.
Díky promyšlenému eko balení získáte nejen kompletní vybavení na školní dny, ale zároveň podpoříte udržitelný přístup k životnímu prostředí. Set obsahuje pečlivě vybrané pomůcky, které usnadní každodenní učení a přinesou radost z tvorby a poznávání. Vytvořte svému dítěti inspirativní školní prostředí s Bluesky Wednesday!
Věk: 6+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 24.00 cm |
| Výška balení | 24.00 cm |
| Délka balení | 32.50 cm |
| Váha balení | 0.30 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |