nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Bluesky Wednesday Kosmetická taštička
Bluesky Wednesday Kosmetická taštička
Objevte kosmetickou taštičku Bluesky Wednesday, která se stane vaším nepostradatelným společníkem pro ukládání kosmetiky, drobností či školních potřeb. Její praktický a stylový design přináší eleganci i do každodenního života, ať už vyrážíte do školy, na výlet nebo jen potřebujete mít vše přehledně po ruce.
Taštička je lehká a snadno se přenáší, což ocení zejména děti od 6 let. Vneste do svého dne kousek stylu s Bluesky Wednesday – jednoduchý doplněk s velkým efektem.
Věk: 6+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 19.00 cm |
| Výška balení | 19.00 cm |
| Délka balení | 11.00 cm |
| Váha balení | 0.10 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |