nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Bluesky Wednesday Dóza skleněná
Bluesky Wednesday Dóza skleněná
Hledáte praktický a elegantní způsob, jak uchovat své oblíbené sladkosti stále čerstvé? Skleněná dóza Bluesky Wednesday s víkem je ideálním pomocníkem do vaší kuchyně. Díky pevnému víku udrží vaše dobroty dlouho chutné a připravené k okamžitému požití. Snadno se vejde na poličku i do zásuvky, takže vše bude přehledně uložené.
Přidejte do svého domova kousek praktičnosti spojený s jednoduchým designem, který zaujme každého milovníka sladkostí.
Věk: 6+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 11.50 cm |
| Výška balení | 11.50 cm |
| Délka balení | 18.00 cm |
| Váha balení | 0.61 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |