nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Bluesky Mini Pealz Wednesday
Bluesky Mini Pealz Wednesday
Vdechněte svému psaní trochu magie s kuličkovým perem Mini Pealz Wednesday, které je ozdobeno tajemným přívěskem. Tento stylový doplněk není jen obyčejné pero, ale i malý poklad, který vás bude provázet každý den. Díky jeho kompaktním rozměrům se snadno vejde do každé tašky nebo kapsy, ať už jdete do školy nebo na výlet.
Přidejte si do svého života trochu kouzla s tímto originálním perem, které zaujme svou jedinečností a praktickým využitím. Zajímavý design s motivem Wednesday vám navíc dodá pocit výjimečnosti při každém zápisu.
Věk: 3+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 5.00 cm |
| Výška balení | 2.00 cm |
| Délka balení | 18.00 cm |
| Váha balení | 0.02 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |