nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Bluesky Wednesday Klíčenka akrylová
Bluesky Wednesday Klíčenka akrylová
Oživte své klíče originální akrylovou klíčenkou Bluesky Wednesday, která zaujme nejen svým designem, ale i praktickým kovovým poutkem pro snadné zavěšení. Tento stylový doplněk s motivem Wednesday se stane vaším každodenním společníkem, který snadno najdete v kabelce či batohu.
Perfektní volba pro všechny milovníky jedinečných a funkčních drobností, které podtrhnou váš osobní styl.
Věk: 6+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 7.50 cm |
| Výška balení | 7.50 cm |
| Délka balení | 17.00 cm |
| Váha balení | 0.03 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |