Baby Born Starší bratříček

Prodej skončil - vybrat podobné zboží
Dostupnost
PRODEJ
SKONČIL
Značka
Kód výrobce
ZPF 825365
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Baby Born Starší bratříček

Starší bratříček Baby Born

Baby Born a její sestřičky neustále vymýšlejí, jak by mohly nachytat svého bratříčka.
Stačí ale jeden pohled na Baby Born bratříčka a z jeho nezbedného pohledu je hned jasné, že i on je všemi mastmi mazaný a v rukávu má ještě větší nezbednosti, které chystá na své sestřičky.
Hnědé vlásky má skoro vždy rozcuchané, protože si prostě pořád hraje a není čas ztrácet čas česáním. Když to ale někdy přeci jen musí být, je po ruce kartáč a vlásky jsou hned upravené.

Bratříček má na sobě bezva pruhované tričko, džíny s kšandami a fešácké okřídlené boty. Jeho oblíbenou zábavou je hra na schovávanou. Ukryje se za záclonami a jakmile jde hledající kolem, skrčí se pod stůl.
Má totiž ohebná kolena. Au, ale teď se uhodil hlavou o nohu stolu. To ho rozplakalo. Aby se uklidnil a dobil baterie, lokne si vody ze své lahvičky. Kdepak se malý uličník skrývá teď? Že by už čekal v koupelně, až se bude moct vykoupat ve vaně?

Má šest životních funkcí, funguje bez baterií.

Rozmanitá “hra na” s panenkou Baby Born povzbuzuje představivost a bylo prokázáno, že podporuje vývoj sociálních dovedností a hodnot jako je odpovědnost, komunikace a empatie

Věk: 4+
Součást balení: tričko, kalhoty s kšandami, boty, lahvička, kartáč na vlasy a náramek pro Baby Born bratříčka i jeho malou maminku
Velikost panenky: 43 cm
Rozměr balení: 36 x 38 x 20 cm

záruka 2 roky
Věk od 4 let
Šířka balení 36.00 cm
Výška balení 38 cm
Délka balení 20 cm
Pro koho Holky, Předškoláky

Dotaz k produktu