nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Pyramid International Zaklínač Obraz LED svítící 30x40 cm
Pyramid International Zaklínač Obraz LED svítící 30x40 cm
Proměňte svůj pokoj v tajemné místo díky svítícímu obrazu s motivem ze světa Zaklínače. Tento LED obraz o rozměru 30×40 cm přináší unikátní atmosféru oblíbené série přímo do vašeho domova. Světlo, které dodává život obrázku, je napájeno třemi AA bateriemi (nejsou součástí balení), takže jej můžete umístit kamkoli bez nutnosti zásuvky.
Ideální dekorace pro fanoušky fantasy, kteří chtějí mít kousek své oblíbené série vždy na očích a zároveň si užít magickou záři večerů. Obraz je vyroben z kvalitních materiálů a díky svým rozměrům se skvěle hodí jak do dětského pokoje, tak i do herny či pracovny.
Věk: 3+
Baterie: AA, 3 ks (nejsou součástí balení)
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 30.00 cm |
| Výška balení | 40.00 cm |
| Délka balení | 4.00 cm |
| Váha balení | 0.76 kg |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| počet baterií | 3.00 ks |
| Typ baterií | AA 1,5 V |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |