nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Stor Zaklínač Skleněná láhev 580 ml
Stor Zaklínač Skleněná láhev 580 ml
Připravte se na stylový doplněk, který vás bude provázet všedními i dobrodružnými dny. Tato skleněná láhev o objemu 580 ml s motivem Zaklínače není jen praktickým pomocníkem pro dodržování pitného režimu, ale také originálním kouskem, který potěší každého fanouška této legendární série.
Díky silikonovému návleku je láhev chráněna před poškozením a snadno se drží v ruce. Navíc ji obdržíte v elegantním dárkovém boxu, takže je ideální i jako dárek pro vaše blízké nebo sebe sama. Udržujte hydrataci s nádechem fantasy světa Zaklínače!
Věk: 6+
Objem: 580 ml
Materiál: sklo se silikonovým návlekem
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 8.00 cm |
| Výška balení | 8.00 cm |
| Délka balení | 25.00 cm |
| Váha balení | 0.42 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |