doprava zdarma ČR

Playmais Eduline Large

1 590 Kč
DĚLÁ RADOST UŽ 6 DĚTEM
Dostupnost
POSLEDNÍ 3 KUSY
Kód výrobce
PLA 160042
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Playmais Eduline Large

Playmais Eduline Large

PLAYMAIS® dílky jsou vyrobeny z kukuřice, vody a potravinářských barviv. Jedná se o stavebnici vyrobenou ze 100 % biologicky odbouratelného materiálu. Proto je tato stavebnice ekologická a nezávadná, a to nejen pro Vaše děti. Takže pokud se stane, že dítě nějaký dílek sní, nic se neděje.

PALYMAIS® rozvíjí především kreativitu, fantazii, soustředění, prostorovou představivost a motorické schopnosti dětí! Své příznivce si však najde i v řadách dospělých.

Tato stavebnice Vám umožní tvořit a strávit tak s Vašimi dětmi ještě více času zábavou. Najde si ale uplatnění i v jiných oborech jako je například reklama.

Lehoučké dílky se spojují pouze navlhčením vodou, lze je formovat prsty nebo řezat. Nepotřebujete lepidlo. Můžete vytvářet obrázky i 3D stavby. Dílky lze použít několikrát po sobě.

Stavebnice PLAYMAIS® je atestována podle EN 71. Určena pro děti od 3 let.  PLAYMAIS® je zábava i učení, doma i na cestách!

Stavebnice PLAYMAIS® patří mezi nejbezpečnější dětské stavebnice. Nechte bezstarostně své děti si hrát se stovkami barevných dílků, které jim učarují, zatímco vy se věnujete domácím pracem nebo v klidu odpočíváte.

Více než 60 hodin zábavy. Určeno pro školy a školky.

1 box stavebnice obsahuje: 6300 dílků PlayMais, návod, inspirace a pomůcky uvnitř balení, 6 modelovacích nožů, 6 hadříků na vlhčení, 24 tvůrčích stránek.

Věk: 3+
Počet dílků: 150 ks
Rozměry: 60 x 40 x 30 cm

záruka 2 roky
Počet dílků 6300
Pro koho Kluky a holky, Předškoláky
materiál Pěna
Věk od 3 let
Skladem - U Vás již 4.12.
145 Kč

Dotaz k produktu