Playmais Eduline Mosaic

899 Kč
DĚLÁ RADOST UŽ 17 DĚTEM
Dostupnost
POSLEDNÍ 2 KUSY
Kód výrobce
PLA 160203
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Playmais Eduline Mosaic

Playmais Eduline Mosaic

PLAYMAIS® dílky jsou vyrobeny z kukuřice, vody a potravinářských barviv. Jedná se o stavebnici vyrobenou ze 100 % biologicky odbouratelného materiálu. Proto je tato stavebnice ekologická a nezávadná, a to nejen pro Vaše děti. Takže pokud se stane, že dítě nějaký dílek sní, nic se neděje.

PALYMAIS® rozvíjí především kreativitu, fantazii, soustředění, prostorovou představivost a motorické schopnosti dětí! Své příznivce si však najde i v řadách dospělých.

Tato stavebnice Vám umožní tvořit a strávit tak s Vašimi dětmi ještě více času zábavou. Najde si ale uplatnění i v jiných oborech jako je například reklama.

Lehoučké dílky se spojují pouze navlhčením vodou, lze je formovat prsty nebo řezat. Nepotřebujete lepidlo. Můžete vytvářet obrázky i 3D stavby. Dílky lze použít několikrát po sobě.

Stavebnice PLAYMAIS® je atestována podle EN 71. Určena pro děti od 3 let.  PLAYMAIS® je zábava i učení, doma i na cestách!

Stavebnice PLAYMAIS® patří mezi nejbezpečnější dětské stavebnice. Nechte bezstarostně své děti si hrát se stovkami barevných dílků, které jim učarují, zatímco vy se věnujete domácím pracem nebo v klidu odpočíváte.

1 box stavebnice obsahuje: 12000 dílků PlayMais Mosaic, návod, inspirace a pomůcky uvnitř balení, 6 hadříků na vlhčení, 48 tvůrčích stránek.

Věk: 3+
Počet dílků: 12 000 ks

záruka 2 roky
Počet dílků 12000
Pohlaví Unisex
materiál Pěna
Vhodné od 3 let
Věk Předškolák (3-5 let)
Skladem - U Vás již zítra
269 Kč

Dotaz k produktu