nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Paladone Playstation Držák
Paladone Playstation Držák
Hledáte stylový a praktický doplněk pro své zařízení? Paladone Držák Playstation přináší unikátní spojení designu a funkčnosti s ikonickým logem PlayStation, které zaujme každého fanouška herní konzole. Tento držák na mobil je ideálním pomocníkem, který udrží váš telefon pevně na místě během hraní, sledování videí nebo video hovorů.
Díky kompaktním rozměrům se snadno vejde do každého prostoru a stane se nepostradatelným doplňkem vašeho herního koutku či pracovního stolu. Připravte se na komfortní používání telefonu s originálním stylem, který podtrhne vaši vášeň pro značku PlayStation.
Věk: 3+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 9.00 cm |
| Výška balení | 15.00 cm |
| Délka balení | 1.00 cm |
| Váha balení | 258.00 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |