nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Paladone Playstation Láhev 500 ml
Paladone Playstation Láhev 500 ml
Uchovejte svůj oblíbený nápoj stylově s láhví PlayStation o objemu 500 ml, která je perfektním doplňkem pro každého vášnivého hráče. Díky speciálnímu tvaru a praktickému poutku ji můžete pohodlně nosit všude s sebou – na herní maratony, do školy i ven na výlety.
Láhev je vyrobena z odolného PVC a nese ikonické logo PlayStation, které podtrhne váš herní styl. Pozor však na údržbu – není vhodná do myčky nádobí ani mikrovlnné trouby, aby vám dlouho vydržela jako nová. Připravte se na dobrodružství nejen ve virtuálním světě, ale i při pitném režimu!
Věk: 3+
Objem: 500 ml
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 6.00 cm |
| Výška balení | 21.00 cm |
| Délka balení | 6.00 cm |
| Váha balení | 0.12 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |