nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Paladone Beetlejuice Světelný řetěz
Paladone Beetlejuice Světelný řetěz
Rozjasněte svůj pokoj s originálním světelným řetězem Paladone Beetlejuice, který přináší kouzlo kultovního filmu přímo k vám domů. Tento 130 cm dlouhý řetěz je perfektní dekorací pro všechny fanoušky temného humoru a neobyčejných příběhů.
Díky napájení na dvě AA baterie (nejsou součástí balení) můžete řetěz umístit kamkoliv bez omezení zásuvkou. Vytvořte si atmosféru plnou záhad a zábavy, která rozzáří každou místnost jedinečným způsobem. Nechte se unést magií Beetlejuice a vychutnejte si večery plné světel a tajemství.
Věk: 6+
Délka: 130 cm
Baterie: AA 1,5 V, 2 ks (nejsou součástí balení)
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 14.00 cm |
| Výška balení | 8.00 cm |
| Délka balení | 9.00 cm |
| Váha balení | 0.05 kg |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| počet baterií | 2.00 ks |
| Typ baterií | AA 1,5 V |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |