nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Paladone Beetlejuice LED světlo
Paladone Beetlejuice LED světlo
Rozjasněte svůj pokoj unikátním LED světlem s motivem Beetlejuice, které nese oficiální licenci tohoto kultovního filmu. Toto světlo je nejen stylovým doplňkem, ale také praktickým osvětlením, které vytvoří atmosféru plnou tajemství a zábavy. K jeho provozu lze využít přiložený USB-C kabel nebo tři AAA baterie (nejsou součástí balení), což umožňuje flexibilní použití kdekoliv si přejete.
Světlo snadno zapadne do každého interiéru. Přidejte do svého domova kousek magické atmosféry a nechte se unést světem Beetlejuice díky tomuto originálnímu LED světlu.
Věk: 6+
Baterie: AAA, 3 ks (nejsou součástí balení)
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 22.00 cm |
| Výška balení | 4.00 cm |
| Délka balení | 25.00 cm |
| Váha balení | 0.28 kg |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| počet baterií | 3.00 ks |
| Typ baterií | AAA 1,5 V |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |