nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Lexibook Výukový budík Stitch
Lexibook Výukový budík Stitch
Začněte každý den s radostí díky výukovému budíku Lexibook Stitch, který se stane nejen praktickým pomocníkem, ale i roztomilou ozdobou dětského pokoje. Tento budík nabízí přehledný displej a intuitivní ovládání, které zvládnou i ti nejmenší. Díky odolné konstrukci je připraven vydržet každodenní používání a zpříjemnit tak rána celé rodině.
Už žádné stresy z probuzení – Lexibook Stitch udělá z ranního vstávání zábavu a pohodlí zároveň.
Věk: 4+
Baterie: Li-ion dobíjecí (součástí balení)
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 4 let |
| Šířka balení | 16.00 cm |
| Výška balení | 16.00 cm |
| Délka balení | 11.00 cm |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| Typ baterií | Jiné |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| počet baterií | 1.00 ks |